ICTV - Разом краще
29.02.2016 13:42
Поділитися

«Відділ 44»: довгоочікуване продовження серіалу — з 1 березня на ICTV

«Відділ 44»: довгоочікуване продовження серіалу — з 1 березня на ICTV

Вмикайте ICTV з вівторка по п’ятницю о 22:20 та насолоджуйтеся другим сезоном улюбленого серіалу.

 

У другому сезоні глядачі побачать нові серії про пригоди унікальної команди, яка для розкриття злочинів використовує лише свій розум. Найкращі фахівці, інноваційна техніка та новітні методи розслідувань: спецагенти «Відділу 44» — це справжня еліта карного розшуку. Жодних емоцій — тільки ерудиція та сталевий характер. Вони не носять форму і не мають військових звань, але жоден злочинець не втече від їхнього гострого розуму. Їхній девіз — «Спочатку подумай».

 

 

За нові справи беруться вже знайомі глядачам профі «Відділу 44». Керує суперагентами жорсткий, але справедливий Микола Строгов на прізвисько «Шеф» — справжній авторитет та лідер команди. Для криміналіста Анжеліки Каптан, здається, немає жодної сфери, яка залишилася б осторонь її гострого та допитливого розуму. IT-консультант Веніамін Черних на прізвисько «Хакер» знає все про круті девайси, що значно полегшують роботу «Відділу 44». Експерт зі зброї Гліб Майоров, він же «Рембо» — колишній спецназівець, розуміється на зброї та майстерно володіє нею. Роберт Кабірія, якого колеги називають «Артист», перфектний комунікатор: він вміє витягнути з підслідних будь-яку секретну інформацію. Для Алли Германової немає такого сейфа чи замка, яка вона б не відкрила.

 

 

 

отдел 44

Суперагентів елітного спецвідділу грають відомі актори, яких вже встигли полюбити глядачі, — Сергій Калантай, Євген Бондарський, Артем Позняк, Лі Берлінська, Ірина Авдєєнко, Заза Чантурія та інші.

 

 

отдел 44

 

Нові заплутані справи, нові хитромудрі злочинці та одна команда суперпрофі, яка націлена лише на результат. Хто кого? Дивіться новий сезон серіалу «Відділ 44» з 1 березня з вівторка по четвер о 22:20 на ICTV!

отдел 44

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

29.02.2016 13:42Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: