27.01.2016 15:01
Поділитися

Група StarLightMedia вступила до асоціації визнання та захисту форматів FRAPA

0

Найбільша українська медіагрупа StarLightMedia приєдналася до FRAPA, провідної міжнародної асоціації визнання та захисту форматів.

Створення власних ТБ форматів та вихід на міжнародний ринок  – це сьогодні одні із ключових напрямків, які група StarLightMedia успішно розвиває. Про це свідчать локалізації її телеформатів таких як, наприклад, програма «Ревізорро» на російському телеканалі «П’ятниця» (формат «Ревізор»), а також програма Tetis Namuose на литовському телеканалі TV3 (формат «Хата на тата»). І саме тому приєднання медіагрупа StarLightMedia до FRAPA є надзвичайно важливою подією!

Головна мета FRAPA – забезпечення захисту форматів та інформаційна підтримка продюсерів, авторів та дистриб’юторів в усіх країнах світу. FRAPA була заснована у 2000 році і сьогодні вона виросла у глобальну індустрію, яка стоїть за багатьма великими розважальними брендами.

– Формат – це комплексний об’єкт, який включає елементи, що захищаються правом інтелектуальної власності. Тому його юридичний захист непростий. Тим більше, що в законодавстві він не виділений як окремий об’єкт, що захищається. При цьому весь світ розробляє, купує та продає телевізійні формати вже багато років. У юристів FRAPA є великий досвід роботи з таким комплексним юридичним поняттям як формат, який буде дуже корисний у нашій країні, – говорить Анатолій Максимчук, заступник генерального директора StarLightMedia.

27.01.2016 15:01
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору