27.01.2016 11:14
Поділитися

«Ранок у Великому Місті» святкує першу річницю

0

Рік тому, 27 січня, в ефірі телеканалу ICTV вийшов прем’єрний випуск програми «Ранок у Великому Місті». Відтоді з вівторка по п’ятницю ведучі Юлія Зорій, Антон Равицький та Павло Казарін розповідають глядачам про все найважливіше, з чим прокидається країна.

Ведучі провели 205 ефірів, запросили до студії понад півтисячі гостей, випили за цікавими розмовами сотні філіжанок кави і повеселили глядачів тисячами жартами. Телеверсія соцмережі – такий формат торік вибрали автори ранкового шоу і дотримуються його досі. «Ранок у Великому Місті» завоював безперечну прихильність і любов глядачів. Так, у січні 2016-го частка програми була на 65% вищою, ніж торік, а за аудиторією чоловіки 25-45 50 тис.+ збільшилася рівно вдвічі. Більше того, «Ранок…» залишається проектом з найбільш динамічним приростом аудиторії (165%) серед усіх ранкових шоу.

ранок4

– Сучасний глядач досить вимогливий, конкуренція на ринку висока і завоювати у аудиторії право на роль ранкового співрозмовника – не так уже й просто, – зауважує Павло Казарін. – Цифри телевимірювання показали, що нам це вдалося. І це досягнення всієї нашої команди. Колеги – це завжди маленька секта. І нам дуже пощастило, що в нашому колективі працюють люди, які дивляться в один бік.

ранок1

–  За цей рік ми з хлопцями дуже виросли професійно. Окрім того, співпрацювати щоранку протягом цілого року – дуже важко. Вважаю, що ми з гідністю впоралися з цим завданням, – зазначає Юлія Зорій. – Злагоджена робота колективу проекту – це, мабуть, одне з головних наших досягнень.

– Нам із Юлею і Павлом досі є що розповісти один одному поза програмою. Ми так і робимо – ділимося, слухаємо, сміємось, – додає Антон Равицький. – Вважаю, що 12 місяців в ефірі – це хороший початок, від якого хочеться рухатися далі і вище.

соболева

Продюсер «Ранку у Великому Місті» Інеса Соболєва відзначає, що надалі у програмі відбудуться певні зміни.

– Цього року ми дібралися і до жінок. Наші глядачки – активні і постійно зайняті. Окрім сім’ї і роботи, вони дуже хочуть піклуватися про себе. У них на це катастрофічно не вистачає часу. Тому частину цих турбот «Ранок у Великому Місті» візьме на себе. З 8:20 до 8:45 ми будемо видавати концентровані рецепти жіночої премудрості. На цю тему існує дуже багато матеріалу, ми постараємося вивчити і перевірити, що дійсно працює і чому варто вірити. Це не означає, що глядач залишиться без актуальної інформації в цьому блоці. Ми продовжимо відстежувати найгостріші та свіжі новини в Україні і у світі.

ранок4

Дивіться «Ранок у Великому Місті» з вівторка по п’ятницю о 6:30 на ICTV!

27.01.2016 11:14
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору