23.12.2015 13:22
Поділитися

Новорічний ефір програми «Ранок у Великому Місті» проведуть 12 місяців

0

31 грудня програма «Ранок у Великому місті» на ICTV зустрічає Новий рік першою! У студії програми глядачів зустрічатимуть не тільки її ведучі Юлія Зорій, Антон Равицький і Павло Казарін, але також і ведучі авторських рубрик «Ранку …» – Анна Ахава, Костянтин Ігнатчук, Андрій Булгаров, Тетяна Буренко, Веніамін Вегерчук, Аліна Шаманська, Дарія Мурінська, Олексій Кобзар. На честь новорічного ефіру вони перевтіляться у 12 місяців з відомої казки. Але історії про добру дівчинку, яка просила у Квітня проліски взимку, тут не буде. За основу новорічного ефіру автори програми візьмуть ту лінію казки, в якій показано, як місяці і пори року змінюють один одного.

Кожен місяць року був насичений гучними і яскравими подіями, а в новорічному ефірі команда «Ранку у Великому Місті» збирає їх воєдино. Ведучі згадають і оцінять їх з позиції сьогодні. Глядачі побачать фото і відео, які нагадають їм про гучні події, а також фрагменти з найяскравіших програм 2015 року.

Ранок НР

Студія програми в цей день не просто буде прикрашена новорічним декором: «місяці» розташуються навколо великої ялинки, в центрі студії, кожен з них вбереться у святковий костюм, а новорічним «посохом» стане мікрофон, який ведучі будуть передавати один одному. З «посохом» у руках кожен ведучий представить свій місяць як найяскравіший і найцікавіший, а інші обов’язково прокоментують його, доповнюючи оповіді жартівливими ремарками. Звісно, не обійдеться і без традиційних святкових елементів декору і новорічних частувань – їх принесуть в студію самі ведучі з справжньою новорічною історією.

Ранок НР

Найбільш пам’ятні події року, що минає, найдотепніші коментатори, найяскравіша новорічна студія – 31 грудня починаємо зустрічати Новий рік разом із програмою «Ранок у Великому Місті» на ICTV!

 

23.12.2015 13:22
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору