04.12.2015 17:15
Поділитися

«Прокурори» на ICTV – прем’єра нового детектива 8 грудня

0

Герої серіалу – команда слідчих, яку очолює полковник Владислав Корнієнко. Він умілий керівник – справедливий, строгий, досвідчений, справжній лідер.

Прокурори - 3

Старший слідчий Святослав Пронько – борець за справедливість. Кожна справа для нього – поєдинок зі злочинцем, якого треба загнати в кут, притиснути, дотиснути і змусити зізнатися. Слідчий Олексій Лагунський фіксує всі подробиці й складає їх у цілісну картину злочину. Розслідування він сприймає як захопливий квест, який обов’язково потрібно розв’язати, щоб покарати злочинця. Криміналіст Юля Денисенко мріє зробити кар’єру в прокуратурі. Вона хоче, щоб її поважали за професіоналізм, і відкидає всі залицяння колег, вважаючи, що робота і флірт несумісні. Комп’ютерник Ігор Забудько у віртуальному світі почувається, як риба у воді. Його кредо – «хто володіє інформацією, той володіє світом».

Прокурори - 6

Прокурори - 2

Ще один персонаж серіалу – секретарка Корнієнко Ася Боярчук. Вона вважає, що жінки, завдяки здоровому глузду і спостережливості, куди краще пристосовані до детективних розслідувань. Тому завжди готова дати пораду щодо поточного розслідування. А ось завгосп у Прокуратурі Станіслав Шарменко відповідає тут за все, колектив для нього – сім’я. Він може зайти в будь-який кабінет, говорить все, що думає, іноді ображає цим співрозмовників, але завжди виявляється правим.

Прокурори - 4

Прокурори - 5

Прокурори - 9

Характери героїв дуже різні, у кожного з них є свої амбіції, свої уподобання і свої «таргани». Їх побутові та особисті стосунки зовсім не прості, тут є місце і ревнощам, і заздрості, і нерозділеному коханню. Але заради спільної справи кожен готовий відкинути особисте, тому що вони – одна команда.

Прокурори - 8

Дивіться серіал «Прокурори» з вівторка по п’ятницю о 16:50.

04.12.2015 17:15
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору