14.10.2015 10:00
Поділитися

Сила нескорених. Зі святом Вас, захисники України!

0

 

В цей нелегкий для нашої країни час, сила та сакральний зміст цього свята набуває ще більшої сили. 14 жовтня ICTV разом зі всією країною вітає чоловіків, які боронять нашу державу, які захищають кожного українця та роблять неможливе – день за днем перемагають ворога!

В арсеналі ICTV є декілька документальних фільмів, які ми пропонуємо Вам переглянути в цей день.

«Спецназ. Повернутися живими»

«Тільки смерть знімає відповідальність за невиконане завдання» – негласне бойове правило тих, хто першим йде в тил ворога. Про реальне бойове життя українського спецназу. Ексклюзивні кадри виконання бойових завдань в зоні АТО в документальному фільмі, аналогів якому не існує.

</p> <p style=”text-align: left;” _mce_style=”text-align: left;”><strong>«Добровольці»</strong></p> <p>Вони не змогли байдуже дивитися на криваві рани України, не лишилися осторонь, коли український Схід накрив морок. Історія про тих, хто став символом війни за незалежність.</p> <strong> <p><em><strong><a href=”https://ictv.ua/ua/index/view-media/id/64414″ _mce_href=”https://ictv.ua/ua/index/view-media/id/64414″>«На передовій»</a></strong></em></p> </strong> <p>Поки вся країна молиться за припинення війни на Донбасі, наші силовики, які проводять антитерористичну операцію на Сході країни, вже навчилися жити в умовах постійних перестрілок. Однак щоденна хроніка новин дає лише фрагментарне уявлення про те, як живуть українські солдати у фронтовій обстановці, про що думають і турбуються, що  їх хвилює.</p> <strong> <p style=”text-align: left;” _mce_style=”text-align: left;”><em> </em></p> <br /></strong></div>

«Добровольці»

Вони не змогли байдуже дивитися на криваві рани України, не лишилися осторонь, коли український Схід накрив морок. Історія про тих, хто став символом війни за незалежність.

«На передовій»

Поки вся країна молиться за припинення війни на Донбасі, наші силовики, які проводять антитерористичну операцію на Сході країни, вже навчилися жити в умовах постійних перестрілок. Однак щоденна хроніка новин дає лише фрагментарне уявлення про те, як живуть українські солдати у фронтовій обстановці, про що думають і турбуються, що  їх хвилює.

14.10.2015 10:00
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору