18.09.2015 12:00
Поділитися

ФАКТИ — 15 років в ефірі!

0

За ці роки колектив «Фактів» неабияк розширився, а кількість та хронометраж випусків збільшились. Однак незмінним залишився головний принцип, якого команда програми неухильно дотримується вже протягом багатьох років: «Факти» – новини для людей і про людей».

фроляк 1

– За 15 років в ефірі у нас з’явилось ще більше бажання змінити світ на краще, допомогти людям, – стверджує Олена Фроляк, яка починала у «Фактах» як телеведуча, а зараз вона – керівник інформаційної служби ICTV. – Мені  здається, що наш секрет саме в цьому: ми намагаємося  залишатися людяними, ближчими до людей, до їх переживань, думок, мрій, бажань. Цінності людей – наші цінності. Сьогодні всю нашу любов, пошану і допомогу ми спрямовуємо ще й українським солдатам на Сході. Сьогодні для «Фактів» покликання-максимум – допомогти країні перемогти, стати на ноги, вичавити з себе меншовартість та корупцію. І повірити у власні сили.

Керівник департаменту спецпроектів ICTV, заступник головного редактора інформаційної служби каналу у 2000-2005 роках та головний редактор у 2005-2006 рр. Олександр Семирядченко досі згадує перший випуск «Фактів» із хвилюванням.

567567

– Інколи я передивляюся перший ефір, перегнав собі на DVD. Бачу, що він такий наївний-наївний. У текстах, у подачі, у формулюванні думок. На ICTV, хоч канал вже вісім років мовив в ефірі, не було новинного виробництва. Народ, який за це взявся, здебільшого був юний. Ті, кого зараз можна вважати маститими журналістами, тоді ще були студентами, що, звісно, позначалося як на виборі тем, так і на їх втіленні. Ми всі були відкриті до світу, водночас і бачили його через призму людей молодих. Однак що не забереш, так це наше прагнення робити якісний новинний продукт. «Ми маємо сказати про це першими!» – цей орієнтир став для нас виробничим критерієм. Тоді звичним було побачити, як журналіст біжить із касетою коридором, а йому відчиняють усі двері, тому що він мчить в ефірку вже зі змонтованим сюжетом про подію, яка закінчилася за 15 хвилин до розгону «шапки».

767567

– Ми завжди робили і робимо новини за принципом того, що світло в кінці тунелю завжди є. Робимо новини, після яких хочеться жити, – каже шеф-редактор програми «Факти» Віктор Сорока. – Попри нинішню ситуацію, новини з АТО, проблеми у країні в різних галузях, ми намагаємося знайти хороші історії, які дають надію. Усім своїм колегам я хочу побажати побільше мирних сюжетів. Щоб закінчилася війна – і кожен із нас зміг зробити свою хорошу, мирну історію про інше життя та іншу Україну.

Телеканал ICTV вітає весь колектив програми «Факти» з ювілеєм! Ми пишаємось своїми колегами і впевнені, що в них попереду – ще більше глядацької любові, цікавих сюжетів та престижних нагород!

18.09.2015 12:00
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору