ICTV - Разом краще
06.08.2015 18:40
Поділитися

Осінь великих прем’єр на ICTV! Серіал «Відділ 44»: коли розум — найкраща зброя

Осінь великих прем’єр на ICTV! Серіал «Відділ 44»: коли розум — найкраща зброя

Робочі будні

Їх сила – не в кулаках, а в силі інтелекту. Співробітники елітного кримінального відділу під номером 44 звикли вирішувати проблеми, використовуючи свої сірі клітинки, сидячи в комфортних кабінетах і працюючи в суперсучасних лабораторіях, де до їх послуг – будь-які найсучасніші гаджети. При цьому вони не носять форму і не мають ніяких військових відзнак і звань. А коли приходить час втілити в життя розроблені фахівцями геніальні варіанти, вийти на вулицю і схопити злочинця, в гру вступає «ударне ядро».

Отдел 44

Хлопці не дадуть піти жодному шахраю! Тому що спецагенти «Відділу 44» – просто мрія: компетентні, чесні, сучасні. Не брешуть, не порушують закон – у них немає навіть шкідливих звичок! Вони не роблять поблажок ні собі, ні іншим. У цієї збірної суперпрофі немає місця рядовим речам, а діє виключно суворий, але справедливий закон. І кожен із хлопців – кращий у своїй галузі. Їх девіз – «Спочатку подумай!», так що багатьом реальним фахівцям сфери правопорядку є чому у них повчитися…

Отдел 44

Дозвольте представити

Начальник відділу Микола Строгов – чоловік серйозний, але справедливий. Його навіть поза очі так і називають: Шеф. Подивіться, яку команду він собі зібрав! Криміналіст Анжеліка Каптан – всезнайка у всіх областях, але при необхідності готова залучити до розслідування будь-якого експерта. IT-консультант Веніамін Чорних на прізвисько Хакер – геніальний програміст, який з легкістю може підкорити будь-який девайс.

Отдел 44

Експерт по зброї Гліб Майоров, він же Рембо – колишній спецназівець, який вміло користується будь-якою зброєю. Роберт Кабірія – справжній артист у своїй справі, і прізвисько у нього таке ж. Головне його вміння – знайти підхід до людей. Алла Германова – майстер на всі руки, відкриває будь-який механізм, замок, сейф. Зіграють суперагентів відомі актори: Сергій Калантай, Євген Бондарський, Артем Позняк, Лі Берлінська, Ірина Авдєєнко, За-за Чантурія та інші. Режисерів буде декілька, і один з них – Володимир Дощук.

Помилуватися всією цією красою і оцінити, як круті фахівці будуть нею вміло користуватися, можна вже з 1 вересня – на ICTV, де стартує новий кримінальний серіал «Відділ 44»!

Отдел 44

Анонси, новини, деталі зйомок і подробиці нових українських серіалів дивіться на сайті serial.ictv.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

06.08.2015 18:40Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: