07.07.2015 17:52
Поділитися

Стрельников рятує репутацію столичної міліції в новому серіалі «Володимирська, 15»

0

Післямайданний Київ, 2015 рік. Кількість злочинів зростає, а кваліфікованих кадрів у міліції катастрофічно не вистачає. Повна дискредитація співробітників правоохоронних органів, всенародна нелюбов до погонів і відчай громадян… Чи можна тепер повернути міліції репутацію, здавалося б, утрачену назавжди? І що потрібно, щоб перемогти хвилю беззаконня, яка буквально накрила столицю?

За справу беруться професіонали – найкращі з найкращих, вони об’єднають свої сили і досвід, щоб блискуче знешкоджувати злочинців. Новий серіал ICTV «Володимирська, 15» – тут не тільки розслідують складні справи… а по крихтах намагаються повернути міліції добре ім’я!

Начальник Подільського райвідділу, полковник Безлюдний, наважується на сміливий крок – створює оперативну групу з талановитих професіоналів-одинаків. У них різні темпераменти, різні підходи і методи роботи – іноді недопустимі, а іноді навіть такі, що виходять за межі закону. Але їх мета одна – зупинити зростання криміналу в столиці.

ВЛ.15

На чолі групи стає сміливий, упевнений і безапеляційний майор Дикий у виконанні талановитого Сергія Стрельникова. Робота – головний сенс його життя, а його сміливість часто межує з безглуздям. Кожна людина для нього – або свій, або ворог, півтонів для майора не існує.

Дикий свято переконаний в тому, що Майдан дав Україні можливість побудувати по-справжньому правову державу, в якій усі – від бомжа до міністра – будуть рівні перед законом. Він щиро вірить у те, що до цього моменту залишилося зовсім небагато.

Кожен із членів команди по-своєму унікальний і ідеально доповнює компанію. А кожна серія – це чергова складна, небезпечна і заплутана справа для цієї фантастичної четвірки. Вона доведе, що в українській міліції є чесні і справедливі люди, віддані своїй справі.

ВЛ,15

Майор Дикий – людина закрита, захоплюється східною філософією і єдиноборствами. Володіє гострим чуттям і почуттям справедливості, яке іноді зашкалює.

Капітан Петренко – оперативник із великим досвідом та специфічними методами збору інформації, веселун і балагур.

Капітан Холодова – комп’ютерний геній, балістик, розумна, розважлива і холодна.

Лейтенант Ковалевський – студент-практикант, розумний, легко навчається і легко потрапляє в безглузді ситуації. Привабливий і симпатичний шибеник.

ВЛ,15

«Нашим героям доведеться боротися не тільки зі злочинцями, своїми комплексами і таємницями, але, насамперед, із пережитками всередині системи, відсталістю, корупцією, вседозволеністю і кумівством, – розповідає креативний продюсер серіалу Володимир Іссат. – І оскільки дія відбувається в наші дні, то, природно, події теперішнього часу і актуального недавнього минулого не могли не вплинути на сюжетну канву фільму.

Разом із українською міліцією, яка виступає в якості повноправного партнера, ми проживемо в режимі online всі перипетії сьогоднішнього становлення і майбутньої реформи органів МВС».

Окрім столичних оперативників, головним героєм фільму стане Київ – незвичайний, але як завжди прекрасний, тепле і вільне місто, наповнене історіями, таємницями і незвичайними людьми.

Дивіться серіал «Володимирська, 15» у гостросюжетному, детективному осінньому сезоні телеканалу ICTV.

Усі новини, анонси, деталі зйомок і подробиці нових українських серіалів дивіться на сайті serial.ictv.ua!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

07.07.2015 17:52
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: