30.04.2015 18:35
Поділитися

ICTV 8 і 9 травня покаже найкращі воєнні фільми кіностудії імені Довженка

0

Україна долучається до європейської традиції відзначення днів пам’яті та примирення 8 та 9 травня. У ці дні ICTV покаже добірку найкращих стрічок про війну виробництва кіностудії ім. О. Довженка: «Ати-бати, йшли солдати», «Мерседес тікає від погоні», «Дачна поїздка сержанта Цибулі» і кольорова версія культового фільму «У бій ідуть лише «старики».

Ретроспектива найкращих стрічок кіностудії імені Довженка розпочнеться у п’ятницю 8 травня. О 12:20 на глядачів чекатиме стрічка «Мерседес тікає від погоні». Це захоплююча історія про рейд кількох сміливців у тил до нацистів. На трофейному «мерседесі» серед ворогів — у таких умовах кожному солдату доведеться розраховувати лише на себе та своїх друзів.

8 травня о 23:05 ICTV покаже стрічку «Ати-бати, йшли солдати», історію не лише про «винищувачів танків» та їх подвиг, але й про те, як важливо берегти пам’ять про минуле. Ця стрічка — остання режисерська та акторська робота славнозвісного Леоніда Бикова.

9 травня о 9:05 на глядачів чекатиме фільм «Дачна поїздка сержанта Цибулі». У пригодницькій історії головну роль виконав Сергій Іванов, відомий за стрічками «Ати-бати, йшли солдати» та «У бій ідуть лише «старики». Цей фільм — одна з небагатьох комедій про війну, за що у свій час дісталося режисеру стрічки Миколі Літусу. На ці закиди автор кіноісторії відповідав: «Але ж життя на війні складалася не лише з сумного!»

Ввечері 9 травня, о 20:05, ICTV покаже кольорову версію легендарного фільму «У бій ідуть одні «старики». Культова стрічка від прем’єри стала одним з кіно хітів свого часу, її і досі цитують цілими сценами. Леонід Биков не лише виконав роль аса «Маестро», якою заслужив любов глядачів, але й виступив як режисер картини. Глядачі ICTV отримають можливість побачити оновлену версію стрічки — відтепер пригодами легендарної другої ескадрильї можна насолодитися у кольорі.

Найкращі фільми про війну — у дні пам’яті та примирення. Не пропустіть ретроспективу воєнних стрічок студії імені Олександра Довженка на ICTV 8 і 9 травня.

30.04.2015 18:35
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору