21.04.2015 14:40
Поділитися

«Банда Дизель»: «Ми отримуємо кайф, коли люди сміються!»

0

Єгоре, Олександре, до вашого великого концерту «Дизель Шоу», який відбудеться 24 квітня в Жовтневому палаці, залишається все менше часу. Ви до нього вже повністю готові?

Єгор: Звичайно, творчим людям іноді властиво залишати все на останній момент, але ми намагаємося цього все-таки не допускати. Та й, зрештою, у нас уже великий досвід створення всіляких проектів. Тому зараз намагаємося все розподілити завчасно. Але концерт «Дизель Шоу» – настільки величезна махина, що, чесно кажучи, ми й самі донедавна не представляли всіх її масштабів та обсягів…

Олександр: Зараз ми займаємося підготовкою до концерту 24 години на добу. Навіть коли спимо – все одно думаємо про цей проект.

Єгор: Для нас це дуже серйозне випробування. Адже зараз питатимуть не з якоїсь іншої людини, в проекті якої ми беремо участь, а саме з нас. Тому ми ставимося до «Дизель Шоу» максимально відповідально і з максимальною віддачею.

Скільки людей задіяно в шоу?

Єгор: Вісім артистів, а ще – велика знімальна команда, близько 50 осіб. Плюс у нас тепер велика авторська група – у ній більше людей, ніж коли-небудь було у нас в команді. Ми дуже розширили і авторський, і акторський склад. Загалом, набираємо обертів. Адже, крім концерту, ми просуваємося ще й по інших напрямках – готуємо відразу два серіали і повнометражний фільм. Зараз, щоправда, відклали їх, поставили на паузу, тому що всі сили кинули на концерт.

Банда_Дизель_1

Зізнайтеся – хвилюєтеся перед концертом?

Олександр: Звичайно, невеликий мандраж присутній. Але зазвичай, коли берешся до репетицій, він потроху йде. Це нормальний робочий процес.

Єгор: Не знаю, що це за артист, якщо він не відчуває хвилювання перед виступом. Адже не дарма великі артисти кажуть: якщо ти не відчуваєш хвилювання перед виходом на сцену, значить, це не та справа, якою ти повинен займатися.

Олександр: Або ти вже втомився від цього. Як би ти не був підготовлений, як би не був в собі впевнений, але до того, як ти ступиш на сцену, у тебе завжди буде мандраж. Ти будеш переживати до тих пір, поки не вийдеш на сцену, не побачиш людей, поки вони не почнуть тобі аплодувати.

А як ви заспокоюєтеся перед виходом на сцену?

Олександр: Є сформований стереотип про те, що для цього обов’язково потрібен коньяк. Але насправді кращий кайф і сприйняття всього виходять все-таки в тверезому стані. Коли випиваєш, контакт із залом притупляється. А отримати від нього енергію – дуже важливо. Якщо ти її не отримуєш, то йдеш зі сцени вичавлений, як лимон.

У вас таке траплялося?

Олександр: Бувало, що ми працюємо-працюємо – а ніхто чомусь не сміється. Зате після виступу підходять і кажуть: «Спасибі вам, було дуже смішно, ми отримали таке задоволення!». Ми запитуємо: «А чому ж ви тоді не сміялися?». Відповідають: «Ну, у нас якось не прийнято…». От після таких концертів ти дуже втомлюєшся. Але буває й по-іншому, коли зал дає тобі стільки енергії, що хочеться працювати і працювати.

Банда_Дизель_2

Проводити концерт в нинішніх умовах – дещо ризиковано. Ви до цього готові?

Олександр: Будь-яке починання пов’язане з ризиком. Але треба ж щось робити. Як би там не було, а час для сміху завжди має бути.

Єгор: Звичайно, ми хочемо зібрати повний зал, отримати необхідний результат по телевізійній картинці. Переживаємо ще й щодо того, як сприймуть жарти. Адже ми представлятимемо все нове, придумане спеціально для цієї події. І немає можливості заздалегідь перевірити на глядачах ті чи інші жарти. У будь-якому випадку будь прем’єра – це ризик. Так, час зараз дуже непростий. Складно жартувати так, щоб це не зачіпало найбільш аткуальні теми, на які люди реагують болісно. Але, тим не менш, в країні і так занадто багато напруги, її потрібно трошки збавити. Наша головна мета і місія – розсмішити людей. Ми дійсно отримуємо кайф від того, що люди сміються. Причому не тільки на концертах. У житті теж ще з незапам’ятних часів склалося так, що в будь-який момент, в будь-якій життєвій ситуації ми намагаємося жартувати і бачити, що люди сміються. Ми на цьому, можна сказати, повернуті.

А кажуть, що зазвичай гумористи в житті похмурі і похмурі…

Олександр: Не знаю, як у інших, але наша звичайна лінія поведінки: як тільки ти бачиш людей сумніших за тебе, їх потрібно зробити веселими. З іншого боку, якщо зі сторони подивитися на наші зібрання поза роботою – видовище досить гнітюче. Кожен зайнятий своєю справою – читає, спить, дивиться фільм або грає з дітьми. Масштабних веселощів у нас в таких випадках немає, тільки відпочинок.

Єгор: Потрібно брати до уваги і те, що ми вже багато років разом. Крім того, весь час обертаємося в цій гумористичній середовищі, тому розсмішити нас чимось звичайним не так вже й просто. Буває, ми сміємося над такими речами, які звичайній людині незрозумілі і можуть не здатися йому смішними. А ми знаходимо в цьому гумор. Це вже така професійна деформація, чи що.

Як ви ставитеся до критики?

Єгор: Ми не збираємося подобатися всім і кожному. Розуміємо, що це неможливо. Але ми намагаємося, щоб усім було весело і щоб ми були зрозумілі максимальній кількості людей. Що стосується сприйняття критики, то дійсно вона буває різна, від різних людей. Але артиста образити дуже просто. Нещодавно у мене був випадок, коли після нашого виступу на корпоративному заході один з гостей знайшов мій номер телефону і подзвонив мені. Причому був не дуже тверезий. По телефону почав аналізувати, що було смішно, а що треба було зробити по-іншому. Я перепитав: «Вибачте, ви для цього мені подзвонили? Дякую, але такі дзвінки не потрібні». Тож, якщо критика конструктивна, ми обов’язково прислухаємося. Але одній людині може бути смішно щось одне, іншому – інше…

Кажуть, у різних містах гумор сприймається по-різному. Це так?

Олександр: Можу сказати, що, наприклад, у Дніпропетровську нас знає буквально кожен! На вулицях впізнають практично всі. А приїжджаєш в який-небудь інше місто – можуть взагалі на нас не звернути уваги. У Києві, наприклад, люди розпещені артистами, тому особливих емоцій у столиці немає. У тій самій Одесі доводиться дуже напружуватися, щоб отримати довіру глядачів – там звикли до гумористів, до хлопців з КВК.

Єгор: Як пояснити реакцію глядача в різних містах – я не знаю. Ми помічали це ще з часів гри в КВК, коли виступали в різних лігах, в різних містах і країнах. Тішить, що у всіх містах країни ми відчуваємо любов глядача. Сподіваюся, так буде і далі.

Не пропустіть: перший концерт «Дизель Шоу» відбудеться у п’ятницю, 24 квітня, о 19:00 в Жовтневому палаці!

21.04.2015 14:40
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору