Погляд у майбутнє: Україна через 50 років в спецпроекті ICTV «Україна 2041» – прем’єра!

0

До Дня Незалежності канал ICTV представляє спецпроект «Україна 2041»: якою буде наша країна, через 50 років після 1991 року? Як зміниться життя, і ми самі, українці? Які злети, і які потрясіння нам доведеться пережити? Експерти спрогнозують всі варіанти і спробують зазирнути в майбутнє незалежної України. 24 серпня, в День Незалежності, ICTV покаже футуристичний проект «Україна 2041»: наша Батьківщина після 50 років незалежності.

Чи вистачить Україні півстоліття, щоб стати повноцінною державою, комфортною для життя громадян? Розбиратися в перспективах України будуть експерти та визнані авторитети в своїх сферах. Громадські діячі, письменники і вчені запропонують своє бачення майбутнього України.

Генератори думок спробують розібратися в громадських, політичних, економічних і культурних процесах, виносячи на суд глядачів своє бачення майбутнього нашої країни. Свої думки у проекті висловлять політологи Андрій Єрмолаєв та Вадим Карасьов, економіст Валерій Геєць, демограф Елла Лібанова, письменники і видавці Дмитро та Віталій Капранови, урбаніст Олександр Сергієнко, екологи Володимир Усатенко і Тетяна Тимочко, фізик-теоретик Євген Мартинов, письменники Володимир Арєнєв, Анатолій Дністровий.

– У новому фільмі ми покажемо, якою Україна стане за 50 років Незалежності, – каже автор ідеї, шеф-редактор Ірина Соломко. – Спрогнозуємо, яким буде українське суспільство, наскільки зміняться відносини між людьми. Ми станемо багатшими або біднішими? Будемо більш заглибленими в собі або ще більш відкритими? Яким буде держава? Чи зміниться інститут сім’ї, які трансформації зазнають українські ментальні особливості? Якою буде політика майбутнього, і на яких принципах буде побудовано політичний устрій країни? Ми спробуємо відповісти на ці питання в нашому проекті.

ICTV пропонує заглянути в майбутнє 24 серпня: футуристичний документальний фільм «Україна 2041» в День Незалежності о 20:30!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

11.08.2014 17:04
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: