22.05.2014 13:22
Поділитися

У соціальному ролику ICTV зірки закликали українців іти на вибори

0

Напередодні виборів Президента України телеканал ICTV зняв соціальний ролик із закликом проголосувати 25 травня.

У 35-секундному відео до українців звертаються відомі артисти, які закликають прийти на вибори Президента і віддати свій голос. У зйомках взяли участь Олег Скрипка, Олександр Пономарьов, Дмитро Шуров, Павло Гудімов, Валерій Харчишин, Каша Сальцова, Сергій Фоменко, Олександр Ярмола. Українською та російською мовами вони звертаються до громадян України із закликом: «Дай почути свій голос. Голосуй! ».

«Активність українців зараз висока, але їх потрібно бадьорити, тому такий проект необхідний, – говорить Олег Скрипка. – Чим активніші ми будемо, тим краще зможемо контролювати те, що відбувається навколо нас. Я обов’язково піду на вибори і закликаю до цього всіх».

«Це, мабуть, найважливіше голосування за всю історію України, – говорить про вибори 25 травня Валерій Харчишин. – Я проживаю не за місцем реєстрації, тому давно подбав про необхідні документи, щоб проголосувати в Києві». 

«Легковажність у таких питаннях грає проти кожного окремого громадянина, – вважає Сергій Фоменко. – Не можна бути осторонь від політики, тому що це частина механізму існування держави. Закликаю всіх обов’язково йти на вибори. Це стосується всіх нас і нашого найближчого майбутнього».

«Якщо ми не хочемо, щоб Майдани траплялися часто – треба ходити на вибори, – упевнена Каша Сальцова. – Це наш єдиний легітимний інструмент впливу на ситуацію. Час перестати бути просто жителями і почати бути громадянами. На вибори я піду обов’язково – хіба що мене викрадуть інопланетяни і не дозволять зробити це».

«Зараз, на щастя, дуже високий рівень громадянської свідомості, але весь час підвищувати його – не зайве, – каже Павло Гудімов. – У день виборів я ще буду у Франції , але в кожному разі встигну до Києва до 20.00 і обов’язково проголосую».

«Бездіяльність і байдужість у наш час теж є злочином, – вважає Дмитро Шуров. – Будь-яка людина, що володіє правом голосу, зобов’язана проявити свою позицію. Взагалі вибір у житті – це найголовніше. І робити свій вибір обов’язково треба, бо без цього людина просто перетворюється на зомбі і живе безглуздо».

Соціальний ролик з’явився в ефірі всіх каналів групи StarLightMedia вже сьогодні і буде транслюватися до 20.00 25 травня.

– Ми вже транслюємо ролики, які звертають увагу людей на важливість самого голосування. Цей ролик доповнить такі заклики – більше того, ми надамо його всім бажаючим, – говорить директор-президент ICTV Олександр Богуцький. – Трансляція соціальної реклами, особливо зараз, вкрай важлива. Тож розраховуємо, що інші мовники нас підтримають, а українці почують звернення Пономарьова, Скрипки та їхніх колег по сцені і подбають про свої голоси.

22.05.2014 13:22
0Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору