Video: Битва версій — Випуск ІІІ — 15.04.2019 | Воскреснути із мертвих

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019:  Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Як це можливо? І що стає причиною воскресіння мертвих?  Версія І. Летаргічний сон. Не повстала, а прокинулась? Версія ІІ. Атака генів. Особливий ген воскрешає мертвих.  Версія ІІІ. Живі мерці. Бур’яни на городі перетворюють людей на зомбі. Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині - дивіться в першому випуску програми Битва версій від 15.04.2019 Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Битва версій — Випуск ІІІ — 15.04.2019 | Воскреснути із мертвих

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019:  Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Як це можливо? І що стає причиною воскресіння мертвих? 

Версія І. Летаргічний сон. Не повстала, а прокинулась?

Версія ІІ. Атака генів. Особливий ген воскрешає мертвих. 

Версія ІІІ. Живі мерці. Бур’яни на городі перетворюють людей на зомбі.

Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині – дивіться в першому випуску програми Битва версій від 15.04.2019

Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.04.2019

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: