ICTV - Разом краще

Video: Битва версій — Випуск ІІІ — 15.04.2019 | Воскреснути із мертвих

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019:  Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Як це можливо? І що стає причиною воскресіння мертвих?  Версія І. Летаргічний сон. Не повстала, а прокинулась? Версія ІІ. Атака генів. Особливий ген воскрешає мертвих.  Версія ІІІ. Живі мерці. Бур’яни на городі перетворюють людей на зомбі. Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги. Битва версій - 2 випуск

Битва версій — Випуск ІІІ — 15.04.2019 | Воскреснути із мертвих

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Воскреснути із мертвих» від 15.04.2019:  Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Як це можливо? І що стає причиною воскресіння мертвих? 

Версія І. Летаргічний сон. Не повстала, а прокинулась?

Версія ІІ. Атака генів. Особливий ген воскрешає мертвих. 

Версія ІІІ. Живі мерці. Бур’яни на городі перетворюють людей на зомбі.

Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Битва версій – 2 випуск

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.04.2019 21:30

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: