ICTV - Разом краще

Video: Битва версій — Випуск 02 — 07.03.2019 | Епідемія людожерства

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 07.03.2019:  Сусід на обід. Світ захлинула епідемія людожерства. Чи могла людожерка стати жертвою наукових експериментів? Чому жінка не старішала та як їй вдалося 10 років безкарно їсти людей? Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення. Версія І. Канібали – це жертви наукових експериментів. Версія ІІ. Канібалізм дарує вічну молодість. Версія ІІІ.  Канібалізм – це вірус. Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги. Битва версій - 1 випуск

Битва версій — Випуск 02 — 07.03.2019 | Епідемія людожерства

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 07.03.2019:  Сусід на обід. Світ захлинула епідемія людожерства. Чи могла людожерка стати жертвою наукових експериментів? Чому жінка не старішала та як їй вдалося 10 років безкарно їсти людей? Несподівані гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення.

Версія І. Канібали – це жертви наукових експериментів.

Версія ІІ. Канібалізм дарує вічну молодість.

Версія ІІІ.  Канібалізм – це вірус.

Несподівані версії неймовірних подій.  Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги.

Битва версій – 1 випуск

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

07.03.2019 21:30

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: