ICTV - Разом краще

Video: Багач – Бідняк – 3 сезон – 5 випуск – Вадим Бортник

Дивіться 3 сезон 5 випуск Багач-Бідняк вже на сайті ictv.ua. Герой нового випуску – молодий, амбітний, суперуспішний бізнесмен, співвласник і засновник мережі сендвіч-барів «FreshLine» - Вадим Бортник. Уся мережа наразі оцінюється в мільйон доларів. У Вадима Бортника 44 ресторани швидкого харчування і кожен з них щомісяця приносить 5 тисяч доларів! Та чи зможе цей успішний бізнесмен впоратись із надскладним експериментом від ICTV - дивіться просто зараз у реаліті-шоу Багач-Бідняк 3 сезон 5 випуск! Дивіться також: Багач-Бідняк 3 сезон 4 випуск

Багач – Бідняк – 3 сезон – 5 випуск – Вадим Бортник

0 Коментувати

Дивіться 3 сезон 5 випуск Багач-Бідняк вже на сайті ictv.ua. Герой нового випуску – молодий, амбітний, суперуспішний бізнесмен, співвласник і засновник мережі сендвіч-барів «FreshLine» – Вадим Бортник. Уся мережа наразі оцінюється в мільйон доларів. У Вадима Бортника 44 ресторани швидкого харчування і кожен з них щомісяця приносить 5 тисяч доларів!

Та чи зможе цей успішний бізнесмен впоратись із надскладним експериментом від ICTV – дивіться просто зараз у реаліті-шоу Багач-Бідняк 3 сезон 5 випуск!

Дивіться також: Багач-Бідняк 3 сезон 4 випуск

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

16.12.2019 20:20

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: