ICTV - Разом краще

Video: Багач – Бідняк – 3 сезон – 2 випуск – Михайло Гросуляк

Дивіться 3 сезон 2 випуск Багач-Бідняк вже на сайті ictv.ua. Вперше в проекті багатій, який створює не просто ресторани, а справжні пам'ятки архітектури – Михайло Гросуляк. Це успішний тернопільський ресторатор, власник мережі «Самогонна ресторація», яка нараховує 4 ресторани у Тернополі і один комплекс у Буковелі. Його ще називають українським Гауді, завдяки подібності його закладів до творінь великого архітектора. Уся мережа оцінюється у 100 мільйонів гривень, а на будівництво своїх автентичних закладів Гросуляк витратив близько 3 мільйонів доларів! Як же впорається цей славетний ресторатор зі складним експериментом від телеканалу ICTV - Дивіться просто зараз у реаліті-шоу Багач-Бідняк 3 сезон 2 випуск! Дивіться також: Багач-Бідняк 3 сезон 1 випуск

Багач – Бідняк – 3 сезон – 2 випуск – Михайло Гросуляк

0 Коментувати

Дивіться 3 сезон 2 випуск Багач-Бідняк вже на сайті ictv.ua. Вперше в проекті багатій, який створює не просто ресторани, а справжні пам’ятки архітектури – Михайло Гросуляк. Це успішний тернопільський ресторатор, власник мережі «Самогонна ресторація», яка нараховує 4 ресторани у Тернополі і один комплекс у Буковелі. Його ще називають українським Гауді, завдяки подібності його закладів до творінь великого архітектора. Уся мережа оцінюється у 100 мільйонів гривень, а на будівництво своїх автентичних закладів Гросуляк витратив близько 3 мільйонів доларів!

Як же впорається цей славетний ресторатор зі складним експериментом від телеканалу ICTV – Дивіться просто зараз у реаліті-шоу Багач-Бідняк 3 сезон 2 випуск!

Дивіться також: Багач-Бідняк 3 сезон 1 випуск

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

25.11.2019 20:20

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: