ICTV - Разом краще
12.08.2021 16:13
Поділитися

Година пік-3

Фільми

Лос-анджелеського поліцейського Джеймса Картера,який припустився грубої помилки при арешті підозрюваного, переводять на менш престижну посаду в дорожній поліції. Тим часом гонконгський поліцейський інспектор Лі отримує спецзавдання: він має охороняти китайського посла Хана, який прямує в Лос-Анджелес, щоб виголосити там промову на саміті Всесвітнього кримінального суду.
Хан збирається викрити інтриги китайської Тріади – найнебезпечнішого кримінального синдикату у світі – і вивести на чисту воду злочинних босів. Представники Тріади, звісно, не дрімають. Вони відправляють до Лос-Анжелеса найманого вбивцю, якому вдається поранити посла в той самий момент, коли він починає виголошувати свою викривальну промову. Лі кидається навздогін за злочинцем. Тим часом Картер, почувши по поліцейському радіо повідомлення про замах на посла, мчить на місце злочину… і, звісно, лиш плутається під ногами у Лі.

Уся трилогія про шалених напарників:
Година пік (1998)
Година пік-2 (2001)
Година пік-3 (2007)

Жанр: екшен, комедія
Рік: 2007
Країна: США, Франція
Режисер: Бретт Ратнер
В ролях: Джекі Чан, Кріс Такер, Макс фон Сюдов, Роман Поланскі, Хіроюкі Санада

Година пік-3 (Rush Hour 3) на ICTV: детальніше у телепрограмі ICTV. Більше відео та фільмів – дивись у розділі Кіно на ICTV.

Година пік-3 (Rush Hour 3 2007) відео онлайн – офіційний трейлер:
ВГОРУ
Вгору