06.08.2020 16:10
Поділитися

Очі дракона

Фільми

Новий Орлеан, наші дні. Як і будь-який інший процвітаючий мегаполіс світу, – це місто контрастів, де є і блиск, і бруд, зустрічаються розкішні палаци і жебрацькі нетрі, де є місце великим можливостям і неймовірним шансам самореалізації, а разом з тим – ризикованим випадковостям і проблематичним ситуаціям.
Однак , існують куди більш гострі проблеми у вигляді діяльності організованої злочинності та гангстерських угруповань, які інтенсивно нарощують свою масу і вплив, всюди поширюючи зброю і наркотики. Найстрашніше ж цього може бути тільки корумпованість представників закону і продажність органів влади.

Але навіть там, де все куплено і схоплено, знайдуться сміливці, у яких є в планах зламати систему і викорчувати всю гниль усталеного порядку речей. І ось одного разу, втомившись беззаконня і безладдя, що коїться, звичайна людина, але пильний громадянин, кидає виклик «еліті» нечистих на руку поліцейських і загрузлих в корупції служителів закону, досвідченим гангстерам і всесильним верховодам кримінального світу. Як виявилося, вступити в нерівний бій – лише крапля в морі порівняно з тим, чому судилося статися далі…

Жанр: екшен
Рік: 2012
Країна: США
Режисер: Джон Хайамс
У ролях: Жан-Клод Ван Дамм, Пітер Уеллер

Очі дракона (Dragon Eyes) на ICTV: детальніше у телепрограмі ICTV. Більше відео та фільмів – дивись у розділі Кіно на ICTV.

Очі дракона (Dragon Eyes 2012) відео онлайн – офіційний трейлер:
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору