ICTV - Разом краще
16.07.2021 15:59
Поділитися

Той, хто біжить по лезу 2049

Фільми

У 2049 році репліканти (біоінженерні люди) є слугами і рабами у суспільстві. Офіцер Ка — реплікант Nexus-9, працює як «Той, хто біжить по лезу» для департаменту поліції Лос-Анджелеса, вистежуючи реплікантів-одинаків. Він живе зі своєю віртуальною голографічноою подругою Джої, що є продуктом штучного інтелекту корпорації Wallace.

Розслідування бунту реплікантів приводить Ка на ферму, де він убиває Сапера Мортона — репліканта Nexus-8 (Дейв Батиста) і знаходить закопану скриню. Судмедекспертиза показує, що в ній лежали залишки жінки-репліканта Nexus-7, яка померла в результаті ускладнень, викликаних екстреним кесаревим розтином.

Лейтенант Джоші віддає наказ Ка знищити всі дані про дитину, а також саму дитину, оскільки побоюється, що знання про здатність реплікантів народжувати (раніше це вважалось неможливим) може призвести до справжньої війни.

Ка відвідує штаб-квартиру корпорації Волес. Він вивчає дані, пов’язані з реплікантом, яка народила дитину. Її ім’я Рейчел, яка свого часу потрапила в поле зору поліції, а її справу вів колишній «Той, хто біжить по лезу» Рік ДекардКа досліджує романтичний зв’язок Ріка Декарда і Рейчел. Дитину також шукає і глава корпорації з виробництва реплікантів Ніандер Волес. Він хоче відкрити таємницю природного народження, щоб підтримати міжзоряну колонізацію. І з цією метою він посилає свого виконавця, репліканта Лав. Вона викрадає рештки Рейчел із штаб-квартири департаменту поліції і встановлює стеження за Ка.

Уся серія про реплікантів та мисливців на них:
Той, хто біжить по лезу (1982)
Той, хто біжить по лезу 2049: пріквели (2017)
Той, хто біжить по лезу 2049 (2017)

Жанр: фантастика, антиутопія, блокбастер, нео-нуар
Рік: 2017
Країна: США
Режисер: Дені Вільньов
У ролях: Раян Гослінг, Гаррісон Форд, Ана де Армас, Джаред Лето, Робін Райт, Дейв Батіста

Той, хто біжить по лезу 2049 (Blade Runner 2049) на ICTV: детальніше у телепрограмі ICTV. Більше відео та фільмів – дивись у розділі Кіно на ICTV.

Той, хто біжить по лезу 2049 / Блейд раннер 2049 / Той, хто біжить по лезу 2 (Blade Runner 2049 2017) відео онлайн – офіційний трейлер:
ВГОРУ
Вгору