PGRpdiBjbGFzcz0iaWN0dl9hX2JveCI+PGNlbnRlcj48L2NlbnRlcj48L2Rpdj4=

Мисливці за старовиною

Без категорії

Тіа Каррере грає професорку з історії Сідні Фокс, яка віддає перевагу ризикованим польовим дослідженням старовини перегортанню покритих пилом книжок у бібліотеці. 

Завдячуючи своїм непересічним знанням з давніх цивілізацій і непосидючій вдачі, Сідні постійно потрапляє у небезпечні авантюри у різних куточках земної кулі. Куди занесе пані Фокс її допитливість наступного разу?

Сідні Фокс – це насправді дивовижна жінка. Вона не тільки розумна, вона ще й красива. Більше того – вона улюблена викладачка своїх студентів. Крім того, її ім’я відоме усім колекціонерам, багатьом священнослужителям і деяким секретним агентам – усім, хто хоче знайти втрачені реліквії. Коротше кажучи, Сідні – шукачка скарбів — сама по собі неабиякий скарб.

Під час полювання за старовиною професорку Фокс супроводжує її асисент Найджел Бейлі. Гарненький Найджел абсолютно непристосований до життя у різноманітних преріях та джунглях, тому Сідні часто доводиться витягати його з украй небезпечних ситуацій. Завжди на гребні хвилі, легковажна лаборантка Сідні – Клаудіа щоразу повертає вчену парочку з глибини століть до сучасності. Крім того, ця жертва пірсінгу та популярної психології не проти погрітися у променях чужої слави.

Отже, кожен з кутів цього трикутника потребує двох інших для повноти картини.
Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору