10.08.2017 11:31
Поділитися

«Факти» на ICTV запускають серію сюжетів про українців за кордоном

«Факти» на ICTV запускають серію сюжетів про українців за кордоном

Програма «Факти» розпочинає спільний проект із творчою групою фільму «Американська Мрія. У пошуках правди» – документальної стрічки про життя успішних українців у США. Фільм, який вийшов у всеукраїнський прокат у травні, розповідає про креативних і талановитих, амбітних та працьовитих, успішних та впевнених у собі українців, які з різних причин переїхали до Америки і тепер живуть і працюють там.

Спеціально для «Фактів» автори картини підготують 7 сюжетів-відеонарисів про героїв фільму. Вони транслюватимуться в ефірі програми двічі на день із 11 серпня до Дня Незалежності. Мета проекту – якомога більше розповісти глядачам про українців за кордоном, які прославляють там нашу країну.

10

У проекті «Американська Мрія. У пошуках правди» знялися співачка Міка Ньютон, чемпіон MLS Дмитро Коваленко, відомий лікар Юрій Мельник, програміст із Twitter Арсен Костенко, винахідник Вадим Чаленко, професор колумбійського університету Юрій Шевчук, спортивний юрист Олена Жирнова. У стрічці успішні та відомі співвітчизники відверто і правдиво перебирають свої долі та резюмують головні питання, які стоять перед Україною.

«Факти» на ICTV запускають серію сюжетів про українців за кордоном / 4 фотографії

Зйомки картини проходили протягом двох місяців у чотирьох американських містах – Чикаго, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Сан-Франциско. Режисер і продюсер фільму – Володимир Мула, сценарист – Микола Васильков. За словами авторів, на прикладі своїх героїв вони намагались показати різні шляхи самореалізації людини в різних умовах та різних галузях життєдіяльності.

Дивіться сюжети про відомих земляків у «Фактах» о 8:45 та 18:45 з 11 серпня.

Теги: ICTV, Факти
10.08.2017 11:31

Топ-відео

Гарячі матеріали

Ведучі каналу

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ