10 Лютого / 13:37

Патрульні: 1 березня 18:00

Про них говорять, їм довіряють, на них покладають надію. 24 години на добу вони охороняють спокій і безпеку українців. Але далеко не всі можуть уявити, яких зусиль новій поліції варте цілодобове підтримання порядку на вулицях наших міст. Телеканал ICTV спільно з FILM.UA у взаємодії з Національною поліцією України розпочали зйомки реаліті «Патрульні» – унікального проекту про будні патрульної поліції в новаторському для українського телебачення жанрі observational factual reality.

У кожному епізоді програми знімальна команда спільно з поліцейськими бригадами патрулюватиме вулиці в різних містах України – у Києві, Одесі, Харкові, Львові. Разом з екіпажами поліції глядачі стануть свідками переслідувань, затримань, дорожніх інцидентів та інших небезпечних ситуацій, дізнаються, що входить в обов’язки та повноваження нової поліції. Проект привідкриє завісу особистого життя українських «копів», розповість, що саме стало мотивом податися до лав патрульних. Всі епізоди програми – це не реконструйоване шоу, а цілісна картина справжніх виснажливих буднів наших поліцейських, зібрана на основі репортажної зйомки та відеоматеріалів з оперативних камер правоохоронців.

Patrul 1

«Незважаючи на те, що жанр observational factual reality давно вже популярний у всьому світі, для українських телеканалів він новий і невипробуваний. Відповідно наша програма є безпрецедентною і унікальною для українського медіапростору. Зараз, коли наш медіаринок так стрімко змінюється і приймає нові виклики в нових умовах, аудиторії просто необхідні нові цікаві формати. І ми раді, що завдяки сміливості і рішучості каналу ICTV у нас нарешті з’явилася нагода познайомити українського глядача з одним із таких форматів», – коментує продюсер проекту Ірина Костюк.

патрульные

Проект «Патрульні» – це можливість побачити нових поліцейських у справі: від прийняття виклику і з’ясування обставин до взаємодії з іншими підрозділами Нацполіції. Програма буде досліджувати, чи стала нова поліцейська структура більш ефективною і чи дійсно всі громадяни рівні перед законом.

Patrul

«Створення патрульної поліції – одна з видимих і швидких реформ, втілених за останній рік. Це дуже важлива новація, оскільки прямо стосується мільйонів українців у буденному житті. Особиста безпека, захищеність від злочину проти життя, здоров’я і власності – це ті критерії, за якими кожен із нас судить про ефективність всієї правоохоронної системи не за абстрактною статистикою, а за власними відчуттями. Довіра до нової поліції сьогодні досить висока, і ми хочемо докладно розкрити, як саме поліцейські відпрацьовують цей суспільний аванс. Ще одна мета «Патрульних» – показати, що партнерство між громадянами і правоохоронцями не лише можливе, а й необхідне, як це вже давно є в Європі», – стверджує директор-президент ICTV Олександр Богуцький.          

Patrul 2

Це також можливість кожному глядачу стежити за реформою правоохоронної системи країни, більше дізнаватись про права та обов’язки як патрульних, так і власне громадян, а також розуміти, яку роль самі громадяни можуть відігравати у встановленні порядку та безпеки.

Не пропустіть прем’єру реаліті «Патрульні» про нову українську поліцію – з 1 березня о 18:00 на ICTV!

12042 переглядів

Коментарі (1)

06-03-2016 11:33
Мінчук Саша

Мінчук Саша

норм
Зареєструйтеся або увійдіть , щоб залишити коментар.
Опитування
Що ви полюбляєте дивитися влітку?
Улюблені серіали на serial.ictv.ua
Дизель Шоу та На трьох на fun.ictv.ua
Останні новини на fakty.ictv.ua
Надзвичайні новини на kriminal.ictv.ua
Гражданскую оборону на oborona.ictv.ua
Інсайдер на insider.ictv.ua
Факти тижня на faktu-week.ictv.ua
Ранок у Великому Місті на ranok.ictv.ua