31 Жовтня / 18:53

ICTV logo

Телеканал ICTV відмовився від показу серіалу з актором Михайлом Пореченковим та знімає з ефіру «Агента національної безпеки». 

Телеканал ICTV шокований та обурений ганебним вчинком актора Михайла Пореченкова і негайно скасовує показ серіалу «Агент національної безпеки». ICTV різко засуджує вчинок Пореченкова, який несумісний із загальнолюдськими цінностями і нормами поведінки.

Вважаючи поведінку громадянина Михайла Пореченкова неприпустимою, телеканал ICTV покладається на українську владу, сподіваючись, що вона зможе розслідувати дії вищезгаданого актора. Також сподіваємось, що колеги з інших телевізійних каналів підтримають рішення ICTV припинити трансляцію серіалів і фільмів за участю Михайла Пореченкова.

Якщо вас цікавлять юридичні послуги, пропонуємо звертатись до Эквитас Компани: юридичної компанії з багаторічним досвідом роботи.

6371 переглядів

Коментарі (4)

05-11-2014 16:16
Вася

Вася

А мені й заовсім дивно що такі українські канали як ICTV "крутять" у себе російскі серіали. Це просто нонсенс! Наших вбівають а вони все в томуж режимі що й до війни показують укарїнцям російське? це як зрозуміти? Добре що затабували цей серіал із порєченковим, але виходить що можна й надалі показувати інші серіали російского виробництва??
31-10-2014 17:33
Любомир Сенюк

Любомир Сенюк

Слава богу, нарешті хоть чуть-чуть учимось себе поважати...
31-10-2014 15:24
Bomko Romko

Bomko Romko

Теж саме й з іншими фільмами російського виробництва варто зробити!!!
31-10-2014 15:07

Подяка за те, що прислухалися до глядачів. Слава Україні!
Зареєструйтеся або увійдіть , щоб залишити коментар.
Опитування
Що ви полюбляєте дивитися влітку?
Улюблені серіали на serial.ictv.ua
Дизель Шоу та На трьох на fun.ictv.ua
Останні новини на fakty.ictv.ua
Надзвичайні новини на kriminal.ictv.ua
Гражданскую оборону на oborona.ictv.ua
Інсайдер на insider.ictv.ua
Факти тижня на faktu-week.ictv.ua
Ранок у Великому Місті на ranok.ictv.ua