31 Жовтня / 18:53

ICTV logo

Телеканал ICTV відмовився від показу серіалу з актором Михайлом Пореченковим та знімає з ефіру «Агента національної безпеки». 

Телеканал ICTV шокований та обурений ганебним вчинком актора Михайла Пореченкова і негайно скасовує показ серіалу «Агент національної безпеки». ICTV різко засуджує вчинок Пореченкова, який несумісний із загальнолюдськими цінностями і нормами поведінки.

Вважаючи поведінку громадянина Михайла Пореченкова неприпустимою, телеканал ICTV покладається на українську владу, сподіваючись, що вона зможе розслідувати дії вищезгаданого актора. Також сподіваємось, що колеги з інших телевізійних каналів підтримають рішення ICTV припинити трансляцію серіалів і фільмів за участю Михайла Пореченкова.

Якщо вас цікавлять юридичні послуги, пропонуємо звертатись до Эквитас Компани: юридичної компанії з багаторічним досвідом роботи.

6375 переглядів

Коментарі (4)

05-11-2014 16:16
Вася

Вася

А мені й заовсім дивно що такі українські канали як ICTV "крутять" у себе російскі серіали. Це просто нонсенс! Наших вбівають а вони все в томуж режимі що й до війни показують укарїнцям російське? це як зрозуміти? Добре що затабували цей серіал із порєченковим, але виходить що можна й надалі показувати інші серіали російского виробництва??
31-10-2014 17:33
Любомир Сенюк

Любомир Сенюк

Слава богу, нарешті хоть чуть-чуть учимось себе поважати...
31-10-2014 15:24
Bomko Romko

Bomko Romko

Теж саме й з іншими фільмами російського виробництва варто зробити!!!
31-10-2014 15:07

Подяка за те, що прислухалися до глядачів. Слава Україні!
Зареєструйтеся або увійдіть , щоб залишити коментар.
Опитування
Яка ваша улюблена вечірня програма на ICTV?
Більше ніж правда: щопонеділка
Гражданская оборона: щовівторка
Секретний фронт: щосереди
Інсайдер: щочетверга
Антизомбі: щоп'ятниці