ICTV - Разом краще

Video: Вони закінчили війну. Частина 1: документальний фільм

У першій частині документального фільму «Вони закінчили війну» ви почуєте п’ять історій, тісно пов’язаних між собою. П’ять доль – п’ять українців, чиї життя зламала війна. Історія киянина Євгена Руднєва, який у віці 6 років був силою вивезений разом з матір'ю і сестрою в Німеччину, перехоплює подих. Півтора року він провів у нацистських таборах для остарбайтерів. І дожив до наших днів. У проекті він особисто розповість про те, що бачив і пережив.Історія маршала бронетанкових військ Павла Рибалка з Сум теж не залишить вас байдужими, адже він втратив в бою єдиного сина. Рибалко першим увірвався до Берліна, але був змушений віддати пальму першості Жукову. Лейтенант Червоної Армії, сумчанин Олексій Берест підняв «прапор перемоги» над Рейхстагом. Він завадив мародерству людей маршала Жукова, через що був позбавлений заслуженої слави і за сфабрикованою справою потрапив в концтабір.Військовий судмедексперт Фауст Шкаравський врятував сотні солдатів від неправдивого звинувачення у дезертирстві. Він робив розтин тіла Гітлера та ідентифікував його, але інформація про цю його місію досі залишається засекреченою. Військовий кореспондент Роман Кармен – улюбленець Сталіна, відомий тим, що блискуче творив ідеологічно вірну кіноісторію СРСР, видаючи постановчі зйомки за «хроніку». Саме за нею ми уявляємо собі радянсько-німецький фронт Другої світової. Дивіться онлайн документальний проект власного виробництва телеканалу ICTV - «Вони закінчили війну». БІЛЬШЕ ТУТ

Вони закінчили війну. Частина 1: документальний фільм

0 Коментувати

У першій частині документального фільму «Вони закінчили війну» ви почуєте п’ять історій, тісно пов’язаних між собою. П’ять доль – п’ять українців, чиї життя зламала війна.
Історія киянина Євгена Руднєва, який у віці 6 років був силою вивезений разом з матір’ю і сестрою в Німеччину, перехоплює подих. Півтора року він провів у нацистських таборах для остарбайтерів. І дожив до наших днів. У проекті він особисто розповість про те, що бачив і пережив.Історія маршала бронетанкових військ Павла Рибалка з Сум теж не залишить вас байдужими, адже він втратив в бою єдиного сина. Рибалко першим увірвався до Берліна, але був змушений віддати пальму першості Жукову. Лейтенант Червоної Армії, сумчанин Олексій Берест підняв «прапор перемоги» над Рейхстагом. Він завадив мародерству людей маршала Жукова, через що був позбавлений заслуженої слави і за сфабрикованою справою потрапив в концтабір.Військовий судмедексперт Фауст Шкаравський врятував сотні солдатів від неправдивого звинувачення у дезертирстві. Він робив розтин тіла Гітлера та ідентифікував його, але інформація про цю його місію досі залишається засекреченою. Військовий кореспондент Роман Кармен – улюбленець Сталіна, відомий тим, що блискуче творив ідеологічно вірну кіноісторію СРСР, видаючи постановчі зйомки за «хроніку». Саме за нею ми уявляємо собі радянсько-німецький фронт Другої світової.

Дивіться онлайн документальний проект власного виробництва телеканалу ICTV – «Вони закінчили війну».

БІЛЬШЕ ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

07.05.2018 00:31

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: