ICTV - Разом краще

Video: Прорвемось! – Випуск 14 – 10.12.2018

Українці прорвались крізь сміттєві завали. Як завдяки відходам, киянка перетворила захаращений двір в елітний квартал. На Закарпатті люди навчились заробляти на прілому листі. Кришка до кришки: що можна витиснути з непотрібного пластику? Особливості прориву там, звідки виходу немає. На що сподіваються засуджені довічно? Як примудряються втілювати власні мрії? Що робити, якщо сусід заважає жити? Методи боротьби з надмірною волелюбністю. Як заглушити вічний сусідський ремонт? Антипрорив із-за поребрика: нова релігія нової Росії. Навіщо Путін хоче канонізувати Леніна і Сталіна? Та за які заслуги можуть причислити до лику святих самого ВВП? Дивіться все це в 14 випуску програми «Прорвемось» від 10.12.2018 вже зараз! Прорвемось! - проект телеканалу ICTV – про звичайних українців, які змінили своє життя власними руками, ідеями, вигадками і зусиллями. Назло чиновникам, заздрісникам, шахраям, політикам вони примудряються жити добре і більше того – готові ділитися своїм досвідом. Не пропустіть нові випуски Провермось із Сергієм Смальчуком щопонеділка о 20:20 в ефірі каналу ICTV, а також на сайті ictv.ua Прорвемось - 13 випуск дивіться тут.

Прорвемось! – Випуск 14 – 10.12.2018

0 Коментувати

Українці прорвались крізь сміттєві завали. Як завдяки відходам, киянка перетворила захаращений двір в елітний квартал. На Закарпатті люди навчились заробляти на прілому листі. Кришка до кришки: що можна витиснути з непотрібного пластику?

Особливості прориву там, звідки виходу немає. На що сподіваються засуджені довічно? Як примудряються втілювати власні мрії?

Що робити, якщо сусід заважає жити? Методи боротьби з надмірною волелюбністю. Як заглушити вічний сусідський ремонт?

Антипрорив із-за поребрика: нова релігія нової Росії. Навіщо Путін хоче канонізувати Леніна і Сталіна? Та за які заслуги можуть причислити до лику святих самого ВВП?

Дивіться все це в 14 випуску програми «Прорвемось» від 10.12.2018 вже зараз!

Прорвемось! – проект телеканалу ICTV – про звичайних українців, які змінили своє життя власними руками, ідеями, вигадками і зусиллями. Назло чиновникам, заздрісникам, шахраям, політикам вони примудряються жити добре і більше того – готові ділитися своїм досвідом.

Не пропустіть нові випуски Провермось із Сергієм Смальчуком щопонеділка о 20:20 в ефірі каналу ICTV, а також на сайті ictv.ua

Прорвемось – 13 випуск дивіться тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

10.12.2018 20:01

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: