ICTV - Разом краще

Video: ПОМАРАНЧЕВА РЕВОЛЮЦІЯ: гострі кути круглих столів — документальний фільм ICTV

Дивіться в ексклюзивному спецпроєкті телеканалу ICTV «Помаранчева революція: гострі кути круглих столів» …Ситуація в Україні загострювалася майже з кожною годиною. Тодішній президент Леонід Кучма заявив: застосування сили проти народу не буде! [read_more_news] Але напруга політичного протистояння зростала до 8 грудня 2004 року - одної з основних дат Помаранчевої революції. В цей день Верховна Рада проголосувала за політичну реформу. Вона була прийнята у пакеті з рішенням про переголосування фальсифікованого другого туру президентських виборів. Це стало результатом тривалих перемовин - круглих столів, організованих другим президентом України Леонідом Кучмою за участі міжнародних посередників. Леонід Кучма, який боровся за політичну реформу протягом кількох років, переконав головних конкурентів Ющенка та Януковича, що значна частка повноважень має перейти від майбутнього президента до парламенту. Конституційна реформа перетворила політичну систему України з президентсько-парламентської на парламентсько-президентську. Саме на цих круглих столах був досягнутий консенсус про нову систему влади в нашій державі, за якої вона живе і нині. І саме круглі столи дали можливість мирно розв'язати тривалу політичну кризу. Детальніше дивіться у документальному фільмі "Помаранчева революція: гострі кути круглих столів"  

ПОМАРАНЧЕВА РЕВОЛЮЦІЯ: гострі кути круглих столів — документальний фільм ICTV

0 Коментувати

Дивіться в ексклюзивному спецпроєкті телеканалу ICTV «Помаранчева революція: гострі кути круглих столів»

…Ситуація в Україні загострювалася майже з кожною годиною.

Тодішній президент Леонід Кучма заявив: застосування сили проти народу не буде!

Також по темі: Про ведучу Олену Фроляк зняли документальний фільм Документальний фільм Міф - Василь Сліпак - оперний співак і боєць АТО - 20 грудня о 22:40 «Слов'янськ. Початок війни» - дивіться прем'єру документального фільму 14 жовтня о 13:00 на ICTV Але напруга політичного протистояння зростала до 8 грудня 2004 року – одної з основних дат Помаранчевої революції.

В цей день Верховна Рада проголосувала за політичну реформу.

Вона була прийнята у пакеті з рішенням про переголосування фальсифікованого другого туру президентських виборів.

Це стало результатом тривалих перемовин – круглих столів, організованих другим президентом України Леонідом Кучмою за участі міжнародних посередників.

Леонід Кучма, який боровся за політичну реформу протягом кількох років, переконав головних конкурентів Ющенка та Януковича, що значна частка повноважень має перейти від майбутнього президента до парламенту.

Конституційна реформа перетворила політичну систему України з президентсько-парламентської на парламентсько-президентську.

Саме на цих круглих столах був досягнутий консенсус про нову систему влади в нашій державі, за якої вона живе і нині.

І саме круглі столи дали можливість мирно розв’язати тривалу політичну кризу.

Детальніше дивіться у документальному фільмі “Помаранчева революція: гострі кути круглих столів”

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

08.12.2020 21:03

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: