Video: Навіщо наглядачі накачують в’язнів наркотиками – Більше ніж правда – випуск від 10.04.2017

Навіщо тюремники б'ють підлітків в колоніях? Як карають неповнолітніх за небажання працювати? Все це дивіться в новому випуску програми Більше ніж правда від 10.04.2017.

Навіщо наглядачі накачують в’язнів наркотиками – Більше ніж правда – випуск від 10.04.2017

0 - 0 Коментувати

Навіщо тюремники б’ють підлітків в колоніях? Як карають неповнолітніх за небажання працювати? Все це дивіться в новому випуску програми Більше ніж правда від 10.04.2017.

10.04.2017

Дивіться на ICTV

 • Dmitriy Ch коментує:

  Не просто звільняти а саджати у тюрму. До біса всі ці грамоти і т.п. злочин не чим не виправдаєш – вони злочинці в погонах. від такого просто нудно все це бачити. До таких у мене огида. Ті які, якщо і будуть писати якісь рекомендаційні листи і т.д. і т.п. вважаються співучасниками, покривання злочинців. Цей жах потрібно припиняти.

 • Андрей Цюцюра коментує:

  Галоперидолом от шизофрении детей колоть! Это абзац …..Для здорового человека это мука та ещё по себе помню.Хотя это всюду негласно обще принятая мера воспитания то же самое и с сиротами их на дурку сдают из детских домов и задвигивают на глушняк.От “галочки” выкручивает дай дорогу и язык полметровый изо рта вываливается в расслабленном состоянии ноги ватные свинцом налитые ещё дня два как попустит.


 • Зареєструйтесь

  Увійти, використавши ваші дані

  Забули пароль?

  Відновлення паролю

  Увійти через соц. мережу

  ВГОРУ
  Вгору