ICTV - Разом краще

Video: Багач – Бідняк – 2 сезон – 5 випуск – Олександр Кардаков

В 5 випуску 2 сезону реаліті "Багач-Бідняк" героєм програми став успішний бізнесмен в сфері ІТ-технологій, а також двічі володар звання "Людина року" - Олександр Кардаков. Сьогодні у Олександра близько десятка компанії у сфері ІТ, кіберзахисту, телекомунікацій, дистрибуції, нерухомості та туризму, а його статки складають близько 50 мільйонів доларів! Та чи впорається бізнесмен із жорстким експериментом? Та як буде виживати у реаліях звичайних заробітчан? - Дивіться просто зараз в реаліті-шоу Багач-Бідняк 2 сезон 5 випуск! Дивіться також: Багач-Бідняк 2 сезон 4 випуск

Багач – Бідняк – 2 сезон – 5 випуск – Олександр Кардаков

0 Коментувати

В 5 випуску 2 сезону реаліті “Багач-Бідняк” героєм програми став успішний бізнесмен в сфері ІТ-технологій, а також двічі володар звання “Людина року” – Олександр Кардаков.

Сьогодні у Олександра близько десятка компанії у сфері ІТ, кіберзахисту, телекомунікацій, дистрибуції, нерухомості та туризму, а його статки складають близько 50 мільйонів доларів!

Та чи впорається бізнесмен із жорстким експериментом? Та як буде виживати у реаліях звичайних заробітчан? – Дивіться просто зараз в реаліті-шоу Багач-Бідняк 2 сезон 5 випуск!

Дивіться також: Багач-Бідняк 2 сезон 4 випуск

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

25.03.2019 20:30

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: