14.08.2015 11:17
Поделиться

Сепаратисты замаскированы под патриотов: предатели и дальше при власти. «Достало!»

0

Закритість нової влади, наркотики, які продають просто в аптеках, нові тарифи та проблемна енергоощадність житла, безкарні зрадники-сепаратисти і знущання бюрократів з біженців — головні теми у випуску програми «Дістало!» в понеділок, 17 серпня, о 20:20 на каналі ICTV!

Тисячі і тисячі переселенців зі Сходу щодня розтікаються по всій країні. Вони не знають, що їх чекає на новому місці. Державні служби рапортують про допомогу і всілякі блага для біженців, які втекли від війни.   Однак попри всі зусилля і тонни паперових звітів головними рятівниками для тих, хто втратив усе нажите і досягнуте, залишаються волонтери. Тобто в Україні є дві держави: держава чиновників і держава небайдужих людей. Ми покажемо, як буксує заржавілий державний механізм. Для цього ми пройшли увесь шлях звичайного переселенця – від пункту реєстрації до працевлаштування. Такого ви не побачите у парадних звітах!

Старе комунальне кріпацтво тепер має нові розцінки. Уряд вирішив, що з 1 квітня за газ, тепло та воду українці мають платити у кілька разів більше. І ніякої гарантії, що послуги стануть якісними, корупція припиниться, а монополісти удосконалять мережі. Та й контролювати їх, як і раніше, ніхто не буде. А вибору в українців традиційно немає – ні постачальника змінити, ні зекономити. З пікіруючим курсом гривні вартість енергоощадного обладнання та лічильників зросла в рази. Репортери програми мають переконливі свідчення того, що на догоду монополістам влада знову залізла до кишені кожного українця.

Придбати наркотики так само легко, як пляшку пива чи пачку цигарок. І не десь у неблагополучній провінції – у Києві. «Пігулки радості» продають  у легальних  столичних аптеках. Без рецептів і чеків, будь-кому і в будь-який час доби. Наші журналісти провели кілька днів у засідках і викрили точки збуту наркотичних медпрепаратів навіть у гуртожитку провідного університету країни. Доказами злочину густо всіяна територія біля аптек, де торгують наркотиками, однак міліція цього дивним чином не помічає. Міністерство охорони здоров’я, яке зобов’язане контролювати ринок медпрепаратів, також бездіє. Ми знаємо причину цієї апатії. 

У звільнених від сепаратистів українських містах досі при владі ті, хто накликав війну та боровся з видуманим українським фашизмом. Сьогодні ці діячі вдягли маскхалати-вишиванки і спокійно керують у звичних чиновницьких кабінетах. Підфарбовані у синьо-жовту гаму недавні зрадники, очевидно, цілком влаштовують Київ. Однак, українські патріоти з Донбасу попереджають:  на осінніх виборах в місцеві ради знов пройдуть колишні сепаратисти. А міліціонери та прокурори, які допустили створення  ДНР і  ЛНР, відбілять свої мундири одноденним візитом на фронт. Ми називаємо прізвища тих, хто готовий знову підняти  російський триколор.

Мешканці владних кабінетів на Печерських пагорбах колись обіцяли бути доступними для людей. Вже рік можновладці, яких привів до влади народ, складно говорять про відкритість суспільству. Але простому люду потрапити на прийом до високого начальства практично неможливо. Перші особи міністерств і відомств відряджають до «пересічних» своїх заступників або секретарок. Аби урядовець чи вищий чин казенної установи особисто вислухали біди рядового українця, чекати треба роками. Порядок «доступу до тіла» незмінний. Наші журналісти знайшли тих, хто втратив надію на аудієнцію, і зібрали їхні побажання зайнятим міністрам та Генпрокурору.

Дивіться безкомпромісну програму критичних репортажів «Дістало!» у понеділок, 17 серпня, о 20:20 на ICTV. Ми пропонуємо гострий погляд на все, що заважає країні гідно жити!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

14.08.2015 11:17
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: