30.01.2015 12:20
Поделиться

Прихвостни Януковича возвращаются? «Достало!»

0

Кістяк режиму Януковича, названий у народі «Сім’єю», накивавши п’ятами з України, осів у Росії. Але минув рік, і поплічники колишнього президента вже збираються повертатися в країну, яка, здається, не може їх засудити.

Протягом року колишні господарі країни знущалися з беззубого українського правосуддя -роздавали інтерв’ю, займалися в Україні бізнесом через підставних осіб, домовлялися з суддями про зняття арешту з майна і продавали його за лічені дні. А Генеральна прокуратура годувала країну обіцянками.

Поки слідчі створювали видимість бурхливої діяльності у справі провідної фігури з відмивання грошей Олександра Клименка, він неквапливо реорганізовував свої активи в Україні і, зрештою, сховав кінці у воду. Тільки після цього у Генпрокуратурі гордо оголосили: колишньому головному податківцю інкримінують розкрадання державного майна на 600 млн. грн. Олександр Вікторович почувається впевнено. Повістки від слідчих до нього в Москву не доходять. Пан Клименко не ховається і абсолютно досяжний. Знайти його по телефону – нескладно. У трубці – спокійний і невимушений голос. Стверджує: на допити його ніхто не викликав.

Олександр Клименко запевняє, що білий і пухнастий. А всі закиди слідства називає політичною розправою. Мріє повернутися, але тільки коли переконається, що таки не ув’язнять, бо ж правильним пацанам – правильне правосуддя. Це коли домовились і матимуть 100-відсоткову гарантію: нічого боятись.

Андрій Портнов – головний юрист Януковича – охоче роздає телеінтерв’ю. Усім виглядом показує, що в еміграції він ненадовго. Одна з ключових фігур правління Януковича вільно гастролює Європою з мультивізою у паспорті – сам про це повідомив, мимоволі спричинивши чималий скандал, бо виявилося, що українські правоохоронці не мали до нього жодних запитань і санкцій не запроваджували.

Хто ще з колишніх поплічників Януковича повірив, що каральний меч українського правосуддя – звичайна бутафорія, – дивіться в сюжеті:

Дивіться програму «Дістало!» щопонеділка о 20:10 на ICTV!

30.01.2015 12:20
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх