02.01.2015 11:51
Поделиться

Волонтеры своими силами хоронят погибших героев войны. «Достало!»


 

Розслідування подробиць Іловайської трагедії, бюрократичні відписки, вітчизняний транспорт як знущання, мільйони на незаконному паркуванні і поховання загиблих на Сході українських військових — те, що заважає нам жити гідно у випуску програми «Дістало!» у понеділок, 5 січня, о 20:15 на каналі ICTV!

 

Розслідування найжахливішої трагедії за весь час війни на Сході, «Іловайського котла», породжує більше запитань, ніж відповідей. Сотні загиблих і полонених, затягування слідства та підозри у покриванні винних. Ми зібрали відверті і тому вражаючі свідчення тих, хто пройшов коридором смерті та дивом вижив.  Наше розслідування проливає світло на ті страшні події. Пропонуємо долучити репортаж до кримінального провадження!

В Україні вартість внутрішніх залізничних перевезень у млявих, смердючих поїздах вища за швидкі та комфортні авіаперельоти в Європі. Ми платимо великі гроші за сервіс дуже низької якості: «убиті» вагони та брудні вокзали,  дефіцит і незручність придбання квитків та інші транспортні «принади». Обіцяні лоукости в Україну практично не заходять через монополізм МАУ і супутніх структур в сфері авіабізнесу. А на борту літаків головного авіаперевізника за великі гроші продають навіть мінералку. Аеропорти у більшості обласних центрів – закриті. Ми вивчали, чому у транспортному сполученні Україна залишається на рівні країн «третього світу».

Війна вважається закінченою, коли поховано  останнього  загиблого воїна. Українська армія та добровольчі батальйони понесли великі втрати, багато  полеглих залишаються за лінією фронту на підконтрольних бойовикам територіях. Евакуювати тіла вдається не завжди. Їх місцеві мешканці  ховають у братських могилах, або передають волонтерам.  Як їм вдається шукати загиблих героїв, хто відправляє «груз 200» додому – у  болючому репортажі із зони бойових дій.

Парковки у великих містах – постійний дефіцит, нерви, обман і злодійство. Десятки мільйонів «чорної» готівки, яка стікаються в мільярдний потік позабюджетних доходів  – одна з вагомих причин того, що в паркувальному бізнесі не варто чекати порядку, а власникам авто – мати доступний і якісний сервіс. Всі спроби налагодити паркування за європейськими стандартами у нас руйнуються корупцією, переділом власності і постійними змінами правил під «своїх». Наші журналісти дослідили всі тіньові способи, які дозволяють витиснути з клаптика асфальту надвисокі доходи і залишити нас без паркомісця.

Відписки – це неодмінний атрибут бюрократичної системи. Цинічне зло, яке розвалює будь-які справи, в яких людина змушена контактувати з державою і зазнала утисків своїх прав. Філігранність цього виду канцеляриту ставить людей у безвихідне становище, доводить до відчаю і ховає залишки довіри до держави і влади. Байдужість держапарату, який утримується за гроші платників податків, перейшла всі межі. Парадокс у тому, що державні службовці відписками, складеними на основі законів, не виконують своїх законних функцій. Ми пройшли весь шлях від людського безправ’я до чиновницької відписки.

Дивіться програму «Дістало!» у понеділок, 5 січня, о 20:15 на ICTV. Наша позиція – чесна, наш погляд на речі – ясний, наші слова – відверті. Ми прямо і без компромісів говоримо про все, що заважає нам гідно жити!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

02.01.2015 11:51Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: