03.10.2014 19:02
Поделиться

Регулярные войска России на Донбассе: эксклюзивные признания российских солдат. «Достало!»

0

Регулярні російські війська в Україні, скандал із переселенцями з Донбасу, зруйнована цивільна оборона та особливості «сміттєвої люстрації» в Україні – тільки найактуальніші теми у новому випуску програми критичних розслідувань «Дістало!» вже цього понеділка о 20:20 на ICTV!

У Києві виник скандал із переселенцями з Донбасу. Десятки сімей біженців, серед яких багато малих дітей, волонтери розташували у будинках відпочинку і профілакторіях у курортній зоні поблизу столиці. Несподівано ці люди стали інструментами у рейдерській боротьбі за власність. Їх використовують як живий щит у збройних розбірках. Батьки і їхні неповнолітні діти вдруге відчули, що таке війна, хіба що без артобстрілів. Київська влада про конфлікт знає, але вдає, ніби нічого не відбувається. Напружене протистояння і повна байдужість чиновників – у репортажі з епіцентру боїв за нерухомість.

Національний інститут раку в країні, де онкологічні захворювання лідирують в рейтингу хвороб, фактично припинив роботу. Сотні пацієнтів не одержують медичну допомогу у повному обсязі. Ліки не закуповують, наявні медичні препарати закінчуються. Адміністрація роздроблена за групами інтересів, кримінальні справи за корупцію припадають пилом. МОЗ фактично усунувся від вирішення проблем закладу, а звільнений керівник інституту готується повернутись. Заручниками цих розбірок і бездіяльності опинилися важкохворі люди, для яких інститут – це єдина і остання надія на порятунок.

Відписки – це неодмінний атрибут бюрократичної системи. Цинічне зло, яке розвалює будь-які справи, в яких людина змушена контактувати з державою і зазнала утисків своїх прав. Філігранність цього виду канцеляриту ставить людей у безвихідне становище, доводить до відчаю і ховає залишки довіри до держави і влади. Байдужість держапарату, який утримується за гроші платників податків, перейшла всі межі. Парадокс у тому, що державні службовці відписками, складеними на основі законів, не виконують своїх законних функцій. Ми пройшли весь шлях від людського безправ’я до чиновницької відписки.

Цивільна оборона, необхідність якої доводить війна на Сході та потенційна можливість її перенесення углиб країни, зруйнована. Дошкільні і навчальні заклади, лікарні, установи, промислові об’єкти – беззахисні. В країні не налагоджено систему оповіщення, не йдеться про використання сучасних засобів зв’язку для інформування мирного населення, не проводяться ніякі заняття, не виготовляються і не роздаються засоби індивідуального захисту. Підсумок – кожний рятується, як може, хоча шансів мало. У нашому репортажі ми розкажемо, на кого варто розраховувати для порятунку власного життя.

Перемир’я на Сході проходить в умовах продовження кривавих боїв з новими жертвами. Росія перегруповує війська, і у зіткненнях із частинами українських військових несе втрати. У полоні добровольчих батальйонів та підрозділів української армії – діючі військовослужбовці Збройних сил РФ. Їх також виловлюють в  степах Донбасу специ зі Служби безпеки. Ми розкажемо про те, як під прикриттям нахабної дезінформації з Кремля у нас воюють регулярні війська країни-агресора. У спеціальному репортажі із зони бойових дій – ексклюзивні зізнання російських «солдат удачі» і конкретні докази їхньої вини.

Крім того, масовість і різноманітність видів «сміттєвої люстрації», американські технології протесту з китайським акцентом, лезгінка на окупованих територіях Донбасу та нові зразки пісенної творчості на тему розширення Російської імперії – в програмі критичних репортажів «Дістало!» у понеділок, 6 жовтня, о 20.20 на ICTV. Ми говоримо про все, що заважає нам гідно жити!  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

03.10.2014 19:02
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: