29.08.2014 14:32
Поделиться

«Достало!» выяснили, какое будущее у украинской гривны

0

Життя у звільнених містах Донбасу, підпільний сепаратизм у Харкові, переповнені студентські гуртожитки і знецінення гривні — ключові теми у розслідуваннях програми «Дістало!» вже 1 вересня о 20:20 на ICTV!

Харків вже відчув на собі сплеск сепаратизму, коли над містом було  піднято російський триколор. Громада міста загнала проросійські сили в підпілля, однак вони готують новий масовий виступ і нагадують про себе мітингами і актами тероризму. Експерти стверджують, що третина харків’ян орієнтовані на Росію, і загроза нового спалаху сепаратизму зберігається. Ми дізналися таємні механізми створення ХНР.     

Вільні від бойовиків, але переповнені сепаратистами. У звільнених містах Сходу країни чиновники, що зовсім недавно були у перших рядах ДНР і ЛНР, і далі залишаються на своїх посадах. В органах влади, прокуратурі і міліції багато прихованих симпатиків терористичних організацій. Вони почуваються упевнено, бо кадрових чисток ніхто не проводить. Журналісти програми виявили «п’яту колону» Донбасу.

Гривня пішла в стрімке піке. Щодня валютний курс вражає українців новими цифрами здешевлення гривні. Всі історичні мінімуми вже перейдено, і здається, що цьому обвалу не буде кінця. Мільйони людей з кожним днем стають біднішими через невпинне зростання цін. Тим часом НБУ незворушно спостерігає за крахом національної валюти. Що буде завтра? Ми маємо компетентну відповідь про долю гривні.  

Рівняння з багатьма невідомими: як розділити 18 квадратних метрів на вісім студентів, мишей і тарганів. Відповідь: підселити дев’ятого. Переповнених гуртожитків на всіх не вистачає, а ті, що є – стають щоденним жахом для постояльців. Надскладне поселення, занедбане житло за плату чи хабар, байдужість начальства – у докладному репортажі з вражаючими деталями.

За півроку – ні одного законопроекту і жодної суттєвої реформи. Замість рішень – чернетки. Нульові результати, постійні конфлікти і нарікання. Ми з мікроскопною ретельністю проаналізували підсумки роботи Міністерства молоді і спорту. Маємо критичні висновки авторитетних професіоналів, дивні рішення міністра і туманні перспективи українського спорту. Дізнайтеся рахунок здобутків і провалів! 

Крім того, російський військовий туризм, дитячі іграшки з обличчями терористів, чергові напади патріотичної істерії в Росії та інші резонансні теми – в програмі критичних репортажів «Дістало!» у понеділок, 1 вересня, о 20.20 на ICTV.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

29.08.2014 14:32
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: