01.08.2014 14:05
Поделиться

Журналисты «Достало!» раскрыли типовые схемы хищения денег на дорогах


У ями на дорогах закопані мільярди бюджетних грошей, які й надалі успішно розкрадаються, інваліди в Україні проходять через численні приниження, щоб підтвердити свої вади, а одеські пляжі в пік літнього сезону закриті для простих українців. Нас це «Дістало!». У новому випуску  програми 4 серпня о 20.30 на ICTV!

Щодня мільйони українців змушені переживати сильний стрес. Щодня у задушливих металевих ангарах вони випробовують власне здоров’я у болючій штовханині і вдихають їдкий сморід. Це – тортури електричкою. Приміський залізничний транспорт давно став джерелом підвищеної небезпеки і дикого дискомфорту. Наші репортери пройшли через «електричне» пекло і дізналися, чому все так погано.  

Здається, ця проблема не вирішиться ніколи. Переважна більшість автошляхів країни мають вигляд, ніби по них пройшла тисячна колона танків. У глибокі ями провалюються машини і надії на ремонт. І в цей же час на відновлення доріг виділяються мільярдні суми, які спритні ділки просто розкрадають. Про земляну суміш замість асфальту і типові схеми дерибану бюджетних грошей – у репортажі з бездоріжжя.  

«Золоте» пляжне узбережжя Чорного моря навколо Одеси раптом стало закрите від простих людей. Ласі шматки прибережної землі відгородили місцеві бандити, які ведуть там свій здирницький бізнес. Місцеві мешканці протестують, звертаються у всі інстанції, але марно. Річ у тім, що пляжні загарбники мають надійний дах із місцевих чиновників і міліції. Наші журналісти розворушили це злодійське кубло!  

Недуга – болісна. Хамська апатія до недужого – ще болючіша. В Україні інваліди проходять через численні приниження, аби довести очевидність своїх хвороб. Лікарські комісії, складені з байдужих медиків, ганяють безногих за сотні кілометрів, щоб ті зібрали довідки і підтвердили свої вади. Зневага до нещасних, корупція і непрофесіоналізм «людей у білих халатах» – звична річ. Ми пішли у наступ на це зло!

Крім того, мафія під вивіскою державної виконавчої служби, географічні новації Володимира Жириновського, хвалебні співи на честь Путіна та інші вражаючі дурниці.

Про все це у критичних репортажах програми «Дістало!» у понеділок, 4 серпня о 20.30 на ICTV!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

01.08.2014 14:05Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: