17.05.2016 23:49
Поделиться

Монополізація у ритуальній сфері

Ми є приватним підприємцем у м. Нікополь Дніпропетровської області ЧП Патяк «Забота». Є власником приватної ритуальної служби. Маю право на всі види господарської діяльності у цій сфері. Працюю понад сім років. Багато людей звертаються до нас, так як ми робимо свою роботу справно і допомагаємо родичам померлих в складний для них час. Оформлюємо разом з родичами всі необхідні документи для поховання померлого, пропонуємо ритуальні товари на вподобання родичам, замовляємо транспорт для перевезення людей та їдальню/кафе для поминального обіду та інше. Також щоб родичам облегшити клопіт пов’язаний з похованням їздимо і допомагаємо за їх потребою. Ціни на ритуальну атрибутику доступні і великий асортимент товарів. Люди які звертались до нас, завжди залишаються нам вдячні, про що свідчать відгуки у міських газетах і поради нас знайомим.Але на теперішній час стало дуже складно працювати, так як існує монополізація у ритуальній сфері зі сторони міського ритуалу (КП «Ритуальна служба).
По-перше не відомо з якої причини у м. Нікополь тільки вони мають право надавати послуги надання катафалку для перевезення тіла померлого, копання ями, засипання на міському кладовищі. Не зважаючи ні на що.
Як нам відомо в інших містах України на законних підставах ці послуги мають право надавати і приватні ритуальні служби.
З цього питання ми звертались до міського голови, на що відповіді не надалось і на всі наші пропозиції з приводу цього реакція була негативна.
Недобросовісна конкуренція існує, яка з відліком часу тільки посилюються.
Цим самим вище перераховані послуги є пріоритетні для міського ритуалу з поміж інших і дають змогу маніпулювати родичами померлих звернутись саме до них так як:
1.Для замовників які придбали ритуальні товари у міському ритуалі час для поховання надається одразу при зверненні,без належних документів . Існує навіть те,що для тих хто звереснувся не до них час поховання не надається на день який бажає замовник послуг так як міський ритуал зі слів його директора обмежуєтьсь лише восьми похованнями на день, в першу чергу час поховання надається тим хто придбав товари ритуальної належності у них. За що родичі впадають у скрутне становище і їх страждання значно посилюються.
2.Агент від міського ритуала возить поліцію на своєму транспорті для констатації смерті і пропонує свої послуги(за що отримує винагороду з продажу ритуальних товарів), почувши що родичі хочуть обрати іншу службу він шантажує : «если вы обратитесь не к нам, вы не похороните сегодня/завтра)
3.Час поховання на день який бажає замовник,якщо звертаюсь не до міського ритуалу, в 40% не надається
Директор міського ритуалу є по сумісності депутатом міської ради, що сприяє підкріпленню всім діям міського ритуалу.
Ми не знаємо куди вже звернутися. Монополізація в нашому місті відкрита і ніщо не є завадою.
Директори міського ритуалу змінюються, а правопорушення залишаються.
Ми маємо право за чинним законодавством виконувати ті послуги,які нам не дозволяє міська рада.
Просимо Вас нам допомогти.
http://www.fassen.net/video/B88GVpN9c1I/
http://www.nikopol-online.info/fakty-po-povodu-ritualnyh-uslug

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17.05.2016 23:49Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: