13.01.2021 15:30
Поделиться

Сервіс доставки їжі Rocket в партнерстві з Фондом Олени Пінчук та КМДА на час локдауна безкоштовно розвозитиме гарячі обіди родинам киян, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДУ


Поки триває локдаун, Rocket привезе їжу тим, хто її не замовляв, але дуже її потребує. Український сервіс доставки оголосив про новий соціальний проект — доставку комплексних обідів у малозабезпечені родини киян, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДУ.

Проект реалізується спільно з Фондом Олени Пінчук та КМДА. Він спрямований на підтримку незахищених верств населення, а також на зменшення соціальних контактів в період епідемії Covid-19. Приготування їжі та її доставка будуть здійснюватися з дотриманням всіх карантинних обмежень.

З 13 січня і до кінця локдауна Rocket щодня буде доставляти близько 1 000 комплексних обідів. Вони включають в себе м’ясну страву з гарніром, салат і хліб. Доставлятимуть кур’єри Rocket по всьому Києву.

Ми готуємо їжу самостійно, без використання напівфабрикатів від зовнішніх постачальників. Тому кожен день ми будемо радувати людей свіжими і смачними стравами. Обіди готуються у власних ресторанах сервісу Rocket, так званих Dark Kitchen, що знаходяться в п’яти різних локаціях столиці

— розповів Юрій Смирнов, керівник напрямку Dark Kitchen сервісу Rocket.Ініціатором і спонсором проекту виступив сервіс доставки Rocket. Список адресатів надали Фонд Олени Пінчук та КМДА.

Це вже друга благодійна спільна активність Rocket і КМДА

Під час весняного локдауну, компанія одна з перших виступила з ініціативою доставки продуктових наборів для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тоді, спільними зусиллями Rocket і соціальних служб Києва було доставлено понад 12 000 продуктових наборів першої необхідності. Місто завжди підтримуватиме такі соціальні ініціативи та надаватиме різнобічну підтримку, – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда

 

 

Додаткова інформація:

Rocket — український сервіс доставки, заснований в 2018 році як Raketa. З виходом на міжнародний ринок компанія змінила назву на Rocket. Сьогодні кур’єри Rocket доставляють замовлення в 27 українських містах, а з грудня 2020 року — в столиці Кіпру, Нікосії. У планах на 2021 рік — запустити доставку Rocket в десяти європейських країнах.

Фонд Олени Пінчук заснувала Олена Пінчук у вересні 2003 року. У грудні 2017 року було оголошено, що окрім боротьби зі СНІДом організація разом з фундацією Кока-Коли також буде займатися підтримкою жінок та дівчат, але протидія епідемії ВІЛ/СНІДу та сексуальна освіта залишаються пріоритетними темами в роботі фонду. Основними напрямками його діяльності сьогодні є: боротьба зі СНІДом і здоровий спосіб життя; менторські та освітні проекти, спрямовані на молодих дівчат і жінок; залучення в Україну найкращого міжнародного досвіду в гуманітарній сфері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

13.01.2021 15:30Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: