25.11.2014 15:30
Поделиться

Голодомор на Донбассе: как боевики повторяют репрессии Советского Союза. «Гражданская оборона»

0

Голодомор на Донбасі: як бойовики повторюють репресії Радянського Союзу. «Гражданская оборона»

Ніхто не міг навіть припустити, що в 21 столітті в центрі Європи люди будуть голодувати. На жаль, те, про що можна було дізнатися тільки з хронік часів Голодомору, стало реальністю на підконтрольних бойовикам територіях. В Україні. В наші дні.

Бойовики грають у державність і вибори, показують людей, які прийшли голосувати, всьому світу, і говорять, що у них нібито демократичне суспільство. Але от про те, що цих людей змусили брати участь в підставних виборах, пропонуючи їм їжу, ніхто говорити не збирається.

Уже котрий місяць жителі підконтрольних терористам територій перебиваються з хліба на воду. Волонтери повідомляють, що вже були випадки смерті одиноких літніх людей, про яких просто забули. За різними даними, на окупованій частині Донбасу зафіксовано більше трьохсот голодних смертей. І це з урахуванням того, що ще не почалися морози, і хоч якісь ніякі продукти в місті поки є.

Чим закінчаться голодні бунти на Донбасі, а також наскільки готова Росія побудувати міст до Криму, і коли РФ стала перетворюватися на поліцейську державу – дивіться у вівторок о 20:20 в аналітичному проекті «Гражданская оборона» на ICTV!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

25.11.2014 15:30
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: