21.08.2015 18:52
Поделиться

Как преодолеть коррупцию и беспредел: спецвыпуск программы «Достало!»


Повсюдна корупція. Безнадійна бідність. Чиновницьке свавілля. Умисне зло. Безвідповідальність, хаос і безлад. Усе це – виразки на тілі України, які не дозволяють їй розвиватися. Однак ці вади можна і треба подолати. Перші перемоги – у спеціальному випуску програми «Дістало!».

Журналістські розслідування та викривальні репортажі, в яких чітко і недвозначно вказано на схеми зловживань і розкрадань, названо злодійкуватих чиновників та їхніх покровителів у високих кабінетах викликають, здебільшого, дивну реакцію тих, хто мав би негайно втрутитися і припинити порушення. Наші сюжети в кращому випадку ігнорують, в гіршому – журналістів намагаються залякати чи купити, а інформаторів, які не побоялися говорити – переслідують. Проте ми наполегливі у прагненні домогтися правди і права, викрити злодіяння, захистити скривджених. Тому вкотре покажемо тих, хто поки уникає належного покарання, щоб вони ні дня не почувалися спокійно в очікуванні справедливої відплати за скоєне.

Високопоставлені чиновники, статусні персони і просто «мажори» так часто чинять зухвале злодійство і так легко уникають кари, що люди вже звиклися з думкою про існування особливої «касти недоторканних». Навіть після Революції гідності власники крутих «ксив» дозволяють собі цинічно нехтувати законом і порядком, всіляко демонструючи свою зверхність і винятковість. Однак так не може тривати далі, і внесок наших журналістів у боротьбу із вседозволеністю дав перші результати. Ми назвемо конкретні прізвища сп’янілих (і від алкоголю, і від власної «крутизни) персонажів, для яких їхній хвацький розгул завершився далеко не на мажорній ноті.

Наймасштабніші схеми розкрадань, рейдерські захоплення підприємств, привласнення чужого майна, тіньовий і незаконний бізнес були б неможливі, якби не були під дахом прокурорів і суддів. Звакон безсилий, коли його служитель у синьому мундирі чи чорній мантії – у змові з корупціонерами, хабарниками і аферистами. Суддівсько-прокурорська мафія за обсягами злочинного заробітку давно і упевнено тримає лідерство поряд із контрабандистами та наркоторговцями. Лише завдяки викритим фактам «кришування» масштабних оборудок і розкрадань, у тому числі і нашими журналістами, деякі слуги Феміди мають шанс поміняти зручне крісло на тюремні нари. Ми доводимо, що таємні схеми можна вивести на світло!

Війна на Сході виявила небачений донині героїзм і мужність українців. Однак на подвиги наших бійців на фронті кидає тінь ганьби стан української армії. Незадовільне забезпечення, коли військо вдягають і годують волонтери, розкрадання боєзапасів, техніки та майна, контрабанда і торгівля з ворогом ро’їдають армійські підрозділи зсередини, підривають бойовий дух бійців. З першого дня АТО наші журналісти – на передовій. Їхні репортажі – чесні і об’єктивні, хоча порушені теми – болісні і часто пройняті розпачем. За це лампасне начальство в тилу не раз звинувачувало нас в очорненні та підриві боєздатності. Нам то байдуже, адже своїми відвертими сюжетами ми допомогли конкретним підрозділам і конкретним бійцям. У нас також є маленький внесок у спільну перемогу!

У День Незалежності України, програма критичних репортажів «Дістало!» виходить у зміненому, особливому форматі. Ми покажемо, чого нам вдалося домогтися, щоб очистити країну від усього, що обтяжує її рух уперед. Проблеми були і залишаються, але ми упевнені: разом ми здатні скинути їх важкий тягар. Перші перемоги над тим, що заважає нам гідно жити, у спеціальному випуску «Дістало!» 24 серпня о 20.20 на ICTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

21.08.2015 18:52Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: