18.02.2015 15:59
Поделиться

Мосты Киева под угрозой: антитеррористический тест журналистов. «Достало!»

0

Через підвищену небезпеку міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розпорядився взяти під пильну охорону стратегічні об’єкти – трубопроводи, електростанції, залізницю та мости. Як охороняють столичні мости — перевіряли журналісти «Дістало!»

Постовим видали зброю, розставили по місцях. А на в’їздах до столиці навіть встановили бетонні блокпости — служба іде. Однак, чи ефективно?

Південний міст — найдовший у столиці, він простягається між берегами Дніпра на 1,25 км. Його охороняють аж… 4 міліціонери: по двоє із кожного боку ріки. На посту правоохоронці нудьгують, проходжають по тротуару. Під мостом, натомість, нікого немає. Опори та численні технічні містки можуть зацікавити терористів, а от міліціонерів — точно ні.

Дивіться по темі: Журналісти перевірили, як насправді проходить мобілізація

Схожа картина на мосту Метро: наряд з двох міліціонерів неспішно ходить уздовж початку споруда. Час від часу дивляться вниз, на воду.

Найновіший міст столиці — так званий «міст Кирпи» — не охороняється взагалі. Чи, можливо, журналісти просто не розгледіли потаємні схованки міліціонерів? Поряд знаходиться один з двох мостів із залізничним сполучення. На ньому дві сторожки, в одній немає навіть скла у вікнах, в іншій чатує жінка із контртерористичним віником.

У чому зізналися міліціонери, спіймані журналістами на Московському мосту вночі — дивіться у сюжеті:

Дивіться програму «Дістало!» щопонеділка о 20:10 на каналі ICTV!

18.02.2015 15:59
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх