28.03.2014 17:24
Поделиться

Революция прошла – взяточничество вернулось! «Достало!»

0

Тільки те, про що не можна не говорити, те, що заважає нам усім жити гідно — іноземні спецслужби, які розпалюють в Україні конфлікт, безсоромне суддівське свавілля і хабарництво, яке роз’їдає наше суспільство. Це і навіть більше — у новому випуску «Дістало!» у понеділок, 31 березня, на ICTV.

Схід України розхитують зсередини. Мітинги, штурми адміністративних будівель і заклики до відокремлення. Російський триколор стає звичним елементом масових заворушень у східних містах. Що це – настрій людей чи розіграні сценарії? Ми дослідили, хто і як підриває громадянський мир на Сході та з’ясували роль у цьому агентів російських спецслужб. Унікальні кадри оперативних операцій СБУ!

Після першого шоку від зміни влади в країні вони з’явилися знову. А багато хто каже, що вони нікуди і не зникали. Вони – це побори. Їх і далі деруть із підприємців, які й без того ледь зводять кінці з кінцями. У спеціальному розслідуванні програми – відверті свідчення тих, хто не хоче давати хабарів і схеми нечесного відбору чесно заробленого. Це сюжет для тих, хто більше не хоче терпіти здирництва.

Чи буде справдливість для "в

Абсурдністю цих справ була обурена вся країна, про дикість винесених вироків говорили у всьому світі. Злому авторству  цих людей належить термін «в’язень Банкової», але покарання за скоєне не настає. І чи настане? Судді, які кидали за грати активістів Майдану, спокійно працюють далі і навіть погрожують журналістам нашої програми! Ми з’ясували, яким буде вердикт вже за їхніми справами.

Межа між життям і смертю тонка, і може перерватися, якщо вчасно не заплатити лікарю. Яка такса за порятунок і як люди в білих халатах вимагають доплату для Гіппократа? Репортери «Дістало!» після тривалої підготовки зняли на відео ганебний акт прийому хабара і покажуть реакцію того, кого взяли «на гарячому». Суми вимагань – захмарні, а реакція Міністерства охорони здоров’я дивує!  

Журналісти "Дістало!" зловили лікаря на хабарі

 А також — доля залишених українців Криму, намагання приховати гучний судовий розгляд над бандитами у Дніпропетровську, продовження історії з депутатом Мірошниченком і незмінна рубрика «Голос народу» про лікарські хабарі.

Не пропустіть вже цього понеділка, 31 березня, о 20:30 новий випуск проекту «Дістало!» на каналі ICTV.

Країна змінилася, а суди - ні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.03.2014 17:24
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: