19.03.2013 18:23
Поделиться

Кузьма Скрябін: Ми даємо поштовх, а наші герої зводять будинки і народжують дітей


Чим відрізнятиметься третій сезон від попередніх?

– За попередні два сезони ми стали досвідченішими, навчились на своїх помилках. Ми, ж як усі живі люди, не слухаємо, що нам говорять, а йдемо напролом. Але вже по першій програмі третього сезону я бачу, що дівчата-дизайнери вже більш конструктивно підходять до вибору стилю, тому що раніше все було більш розпорошене, а зараз я бачу чіткість в їх очах.

Dacha6

У третьому сезоні з’являться нові обличчя, чи над проектами працюватимуть вже знайомі глядачам дизайнери?

– Будуть нові обличчя, бо старі – то вже випробувана класика, але й треба щось нове. Так склалося, що ніби на перший погляд така проста програма, а мені телефон розривається: «Нам тут треба класику, можна Катю нам». Бо вони вже знають, який дизайнер в якому стилі працює. Або: «Можна мені Сергія зі Львова». Вони там прізвища не знають, але знають, що він любить ваяти з підручних засобів цікаві речі.

Dacha 3

Цікавились, як змінились дачі героїв попередніх програм?

– З самого початку ми пояснили усім нашим героям, чому ми не робимо повністю ремонт будинку, а робимо якусь одну кімнату, одну частинку, даємо такий поштовх. І виявилось, що воно працює! Макс, артист опери, якому Сергій Бобак робив вітальню, після нашого поштовху закінчує цілий будинок, і навіть в тому будинку вже забабахав дитинку.

Який проект з минулих сезонів запам’ятався найбільше?

–  Мені сподобався проект Каті, коли вона зробила королівську гостинну в англійському стилі. Аля і Ліля зробили художню майстерню на другому поверсі. Сергій Бобак зробив бабульці, правда, вона чуть інфаркт не дістала, літню кухню з металевого мотлоху. Ще був потужний проект, коли сусіди вручну пересовували будинок, а Сергій добудував їм веранду з дерев’яних ящиків.

Dacha2

Чи завжди поділяли думку дизайнера?

– Я намагаюсь бути нейтральним, бо в дизайні взагалі не волоку, а кожна людина має займатись своїм. Тобто, я можу відреагувати по-своєму, якісь свої зауваження критичні висловити, але все-таки першість буде на стороні дизайнера, тому що то є професіонал. 

За який об’єкт хотіли би взятися у новому сезоні?

– Мені було б цікаве щось таке – з ніг на голову. Те, чого ми ще ніколи не робили, чого ти собі в даному випадку абсолютно не уявляєш.

Dacha4

Особисто Вам близька дачна тема?

– Стала під кінець другого сезону. Ми живемо в приватному будинку, тому у нас два в одному: і дача, і будинок. Але ремонтом у мене займається виключно дружина, бо коли я берусь до цього діла, то потім приходиться кликати екскаватор і бульдозер, і валити, то що я наваяв. Тому з власним дизайном я давним-давно покінчив.

Dacha5

Якби робили ремонт, кого б з «дачних» дизайнерів запросили?

– Усіх. Я би кожному віддав окремий куток. У мене дома, наприклад, є студія, де внизу є кімната з каміном, то вона потребує одного підходу – туди, напевно, Катю запросив. А дівчат з їхнім мінімалізмом, взяв би на кухню, щоб все було прагматично і правильно.

Залишилось вже небагато часу! Першу програму третього сезону «Дачі» дивіться 23 березня о 10:00 на каналі ICTV!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

19.03.2013 18:23Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: