17.09.2020 17:40
Поделиться

До ювілею «Фактів» на ICTV зняли спеціальні сюжети


До 20-річчя інформаційної програми «Факти» на ICTV команда каналу підготувала 5 спеціальних сюжетів про роботу проекту.

Відео показують протягом тижня у вечірніх випусках о 18:45.

У першому ролику, зокрема, автори розповіли про колишніх журналістів «Фактів», яким програма дала старт у кар’єрному зрості. Серед відомих «випускників» проекту – авторка і ведуча «Фактів тижня» Оксана Соколова, колишня речниця Леоніда Кучми Олена Громницька, речник голови МВС Андрій Шевченко, прессекретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель.

Подивитися відео можна за посиланням — https://bit.ly/2FCqTJh.

У другому сюжеті кореспонденти «Фактів» розкрили таємниці створення новин – як отримують коментарі від важливих спікерів, скільки часу йде на підготовку відео та як журналісти працюють у гарячих точках.

«Коли в нашому сюжеті є п’ять спікерів, здається, що ми їх всіх вишикували в рядочок, вони всі чекали на нас. Але насправді все не так. До того, як вони дають згоду з нами спілкуватися, ми обриваємо десятки телефонів. Іноді ти не сам вмовляєш, допомагають інформаційні продюсери», — поділилася кореспондентка Оксана Михайлова.

Головною темою третього сюжету стала соціальна місія «Фактів». У ньому показали, настільки журналістика може бути дієвою на прикладі чотирьох життєвих історій.

Про роботу інформаційної служби ICTV від створення до сьогодні розповів також президент StarLightMedia Олександр Богуцький. Його ексклюзивне інтерв’ю можна прочитати за посиланнями: https://bit.ly/3iFOIxU.

Про обличчя і головну редакторку «Фактів» Олену Фроляк команда каналу зняла документальний фільм, який буде опублікований 18 вересня о 9:00 на сайті fakty.com.ua, а в ефір вийде о 9:15.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

17.09.2020 17:40Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам: