04.11.2010 18:31
Поделиться

«Українська мрія» — стань капітаном власного життя! (оновлено час)

0

Кілька місяців тому ICTV оголосив конкурс для всіх бажаючих реалізувати власний бізнес-проект. Ми отримали майже 2000 тисяч заявок, з яких було відібрано 24 проекти. Кожен з них під час програми мав шанс отримати реальні гроші на реалізацію власного плану. Власне, на здійснення своєї мрії. Гроші для цього надали вісім успішних бізнесменів, справжніх українських мільйонерів. Вони стали учасниками і головними інвесторами проекту.

— У людей зі статками часто виникає проблема, куди інвестувати свій капітал, і багато хто з них вже бачить далі своєї кишені, розуміючи, що інвестувати потрібно не тільки в прибуток, а й у країну, у якій вони живуть, — каже Олександр Богуцький. — Ми спробуємо замкнути це коло. Ми покажемо, що бути незалежним, успішним — не складно. Реалізувати себе можна, маючи на старті тільки ідею. У цього проекту велика соціальна місія, він позитивно налаштовує і допомагає вірити в майбутнє. Ми обрали людей, які готові інвестувати в якість країни.

Вісім Інвесторів програми «Української мрія» — це найвідоміші та найуспішніші представники українського бізнесу. Це люди, які хочуть створити собі в суспільстві імідж фахових і соціально відповідальних бізнесменів. Серед них – Едуард Прутнік, голова правління Міжнародного фонду «Єдиний світ», Борис Ложкін, президент Українського Медіа Холдингу, Олександр Соколовський, засновник групи компаній «Текстиль контакт» , Андрій Гута, член Ради директорів Групи компаній «Мрія», Ігор Мазепа, генеральний директор інвестиційної компанії «Concorde Capital», Олександр Морозов, засновник видавничогодому «Віпол», Кирило Дмітрієв, президент інвестиційного фонду Icon Private Equity, Андрій Пальчевський, голова фонду «Евролаб».

Напередодні проекту Інвестори разом створили ТОВ «Українська мрія» і внесли до його статутного фонду два з половиною мільйони гривень. Ця сума і стала тим інвестиційним фондом, з якого видавалися гроші учасникам проекту. Які саме проекти здобували право на отримання грошей, Інвестори вирішували просто під час програми.

Втім, учасники проекту не лишалися сам на сам із жорсткими та вимогливими Інвесторами. Представляти та відстоювати проекти їм допомагали найуспішніші представники сучасного українського бізнесу. Як адвокати й експерти виступили Євген Черняк – бізнесмен та меценат, Андрій Задорожний – автор та співвласник проекту «Козирна карта», Вікторія Тігіпко – президент міжнародного Одеського кінофестивалю, Оксана Єлманова – засновник групи компаній «FIM», а нині — член Національної ради з питань радіо й телебачення.

— Під час зйомок програми здійснилася моя «українська мрія», оскільки я хотіла зробити велике позитивне шоу, яке дасть людям оптимізм і віру в те, що життя прекрасне і все в наших силах, — розповідає продюсер проекту Оксана Соколова. — У нас на майданчику зібралися люди, які досягли успіху і які стали мільйонерами, вони захищають інтереси маленьких українців, які тільки роблять перші кроки в бізнесі. Мільйонери сперечаються між собою, борються за цих людей, за їхній бізнес, за те, щоб ці люди стали успішними. Взагалі я вважаю, що ми нині створюємо «підручник для чайників у бізнесі», його телевізійну версію під назвою «Українська мрія».

У кожній програмі беруть участь по три учасники, проекти яких в одній ціновій категорії. Приміром, у першій програмі змагаються учасники, чий проект коштує — 30 000 гривень. А у фінальній програмі будуть представлені проекти на 600 тисяч гривень. Гроші з інвестиційного фонду «Українська мрія» отримує тільки один з трьох проектів. Його визначають Інвестори, оцінюючи протягом програми рівень оригінальності ідеї, її реальність та здатність автора втілити даний проект.

Прем’єра проекту «Українська мрія» на ICTV – у неділю, 7 листопада, о 22:20. Далі – щонеділі.

Ті, хто здійснюють "українські мрії"

Експерти проекту — Євген Черняк, Вікторія Тігіпко, Оксана Єлманова, Андрій Задорожний

Вісім Інвесторів

Андрій Гута, Ігор Мазепа, Андрій Пальчевський

Олександр Морозов, Кирило Дмітрієв, Едуард Прутнік

Борис Ложкін, Олександр Соколовський

Ведучий проекту — Олександр Богуцький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

04.11.2010 18:31
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: