23.06.2009 16:01
Поделиться

Шоу пародій «Велика різниця» – прем’єра на ICTV

0

Проект «Велика різниця» не має аналогів ні на українському телебаченні, ні за кордоном. Від інших скетч-шоу і музичних пародійних програм новий проект відрізняється тим, що використовує пародійний жанр у всьому його розмаїтті. Фактично "Велика різниця" – розроблений у найдрібніших деталях новий телеформат.

«Велика різниця» – це пародії на найпопулярніші фільми, серіали й телепередачі. Під час створення кожного номера автори шоу проводять скрупульозну роботу з гримом, реквізитом, костюмами. Багато пародій розігрують у реальних умовах. Наприклад, якщо пародіюють конкретний телевізійний проект, усе відбувається в тій самій студії і в тих самих декораціях, в яких його зазвичай знімають. Зірок телеекрану пародіює трупа у складі 12 чоловік. Всі вони – професійні театральні актори, що вміють і люблять виступати в жанрі пародії.

Кожен показаний епізод ведучі проекту Олександр Цекало й Іван Ургант обговорюють із залом. Цікаво, що практично половина всієї глядацької масовки в студії – зірки шоу-бізнесу, телебачення, кіно та спорту й інші відомі всій країні люди, багато з яких обрали на роль об’єктів для самих пародій. Ведучі шоу запрошуватимуть їх на сцену після кожного номера, аби поділитися враженнями про побачене й почуте.

– Якщо на когось створюється пародія, це зовсім не означає, що ми тим самим караємо об’єкт пародії, висміюємо його недоліки, – коментує автор проекту "Велика різниця" Олександр Цекало. – Зовсім навпаки! Пародіюється все найяскравіше, найпопулярніше, найвідоміше. Ми звертатимемо увагу лише на найяскравіші і найбільші події. Їх не може бути багато, тому і шоу наше не нав’язне у глядачів на зубах. З іншого боку, ми розуміємо, що головна принада пародії – її актуальність. І ми будемо максимально актуальні.

Неймовірно смішні пародії на популярні фільми «12», «Залюднений острів», «Код апокаліпсису», телешоу «Дві зірки», КВН, Comedy Club і безліч інших у програмі «Велика різниця» дивіться щосуботи, з 4 липня, о 22:05, одразу після програми "Наша Russia" 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

23.06.2009 16:01
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: