08.05.2009 13:14
Поделиться

9 травня ICTV покаже спецпроект Костянтина Стогнія «Містика перемоги»

0

Світ приховує чимало таємниць, які людству розгадати поки що не під силу. Одними з найзагадковіших віх історій стали події Другої Світової війни. Чи справді Гітлер наклав на себе руки? Куди зникло золото Третього Рейху? Чим насправді займалась організація «Ананербе»? Відповідь на ці питання спробує надати телеканал ICTV разом з документальним фільмом Костянтина Стогнія – «Містика перемоги».
 

Під час війни цих людей відправляли попереду усіх загонів. Про них у народі говорять: «Народилися у сорочці». Ці герої-розвідники частенько потрапляли під нищівний обстріл противника, однак щоразу щасливчики дивом залишались у живих. Що це? Містика чи щасливий випадок? Почуйте спогади тих, кому доля посміхнулась кілька разів поспіль…

 

Проти них навіть не діяли закляття «Ананербе», найбільш загадкової служби Третього рейху. Що ми знаємо про цю організацію? За офіційними даними, вона займалась вивченням історії Німеччини та її народу, насправді – за підтримки Третього Рейху проводила окультні дослідження, у тому числі експерименти над людьми. А чого варті факти, які говорять про існування в Антарктиді таємної бази під назвою «Нова Швабія» (кодова назва «База 211»)? Чому і досі неможливо підійти до землі Королеви Моди, де теоретично має знаходитись ця база?

 

Одна з найбільших таємниць ХХ століття — золото Третього Рейху. Чимало людей, які щось знали про золото нацистів, загинули. Зникли без вісті й ті, хто міг розкрити страшну таємницю — керівники Третього рейху. 

 

Чилі — цікава країна, у якій таємниць не менше, ніж деінде. Але, мабуть, однією з наймістичніших є історії про колонію «Дігнідад», де за чутками і досі переховуються керівники СС, винні у смерті мільйонів людей. Журналісти спробують підтвердити думку, що саме сюди втекли Рудольф Гесс, Генріх Мюллер і Мартін Борман, і що саме тут сховане золото нацистів, золото Третього Рейху…

 

Нацисти вміли берегти таємниці. Чи вдасться журналістам заповнити прогалини в історії, які вже встигли обрости містичними легендами? 

 

Дізнайтеся у спецпроекті Костянтина Стогнія «Містика перемоги» на ICTV у суботу, 9 травня, о 10:10.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

08.05.2009 13:14
0Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: