Video: Зустріч Порошенка і Макрона: що побачив Кремль — Антизомбі, 30.06.2017

Ми не дарма говорили свого часу, що новини з Росії часто виглядають як дуже якісний і захоплюючий серіал. Росіяни назвали найвидатніших людей усіх часів і народів. Лідером рейтингу став Йосип Сталін. Втім, все це новини з серії «нічого нового». Так в серіалі періодично змінюються вороги, все це розбавляється змовами і посипається пафосом і дурною бравадою. Вони точно знають основні посили, Росія хороша, навколо вороги, і вони, ці самі вороги, заважають жити добре. Ось і напрошується сам собою простий висновок. Росіяни в своїй країні давно не в пріоритеті. Та й правда, на їх горе піару не зробиш. І немає сумнівів, що коли в Кремлі будуть стурбовані проблемами своїх громадян, то серіал в новинах зміниться до невпізнання. Впевнені, що, коли в Росії зникнуть вороги народу, то зникне агресія і злість.  Як росіян відволікають  від своїх проблем - дивіться прямо зараз в сюжеті нового випуску програми «Антизомбі» від 30.06.2017!

Зустріч Порошенка і Макрона: що побачив Кремль — Антизомбі, 30.06.2017

0 Коментувати

Ми не дарма говорили свого часу, що новини з Росії часто виглядають як дуже якісний і захоплюючий серіал. Росіяни назвали найвидатніших людей усіх часів і народів. Лідером рейтингу став Йосип Сталін. Втім, все це новини з серії «нічого нового». Так в серіалі періодично змінюються вороги, все це розбавляється змовами і посипається пафосом і дурною бравадою. Вони точно знають основні посили, Росія хороша, навколо вороги, і вони, ці самі вороги, заважають жити добре. Ось і напрошується сам собою простий висновок. Росіяни в своїй країні давно не в пріоритеті. Та й правда, на їх горе піару не зробиш. І немає сумнівів, що коли в Кремлі будуть стурбовані проблемами своїх громадян, то серіал в новинах зміниться до невпізнання. Впевнені, що, коли в Росії зникнуть вороги народу, то зникне агресія і злість.

 Як росіян відволікають  від своїх проблем – дивіться прямо зараз в сюжеті нового випуску програми «Антизомбі» від 30.06.2017!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

30.06.2017 21:30

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: