Video: ЖЕРТВА ВІЙСЬКОВИХ ЕКСПЕРИМЕНТІВ. Пропасти безвісти | Битва версій, 28.02.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019: Загадкове зникнення Івана Скалова. Версія ІІ. Перекодування мозку. Хто міг проводити на хлопцеві жорсткі експерименти Військовий інститут радіобіологічних дослідів у Бетесді (штат Меріленд) одним з перших почав створювати оснащення для дистанційного впливу на людей. Першого успіху вони досягли лише 1980 року, коли виготовили компактні генератори мікрохвильового опромінювання, яке подавало у мозок людини команди, що керують її поведінкою. На близькій відстані можна повністю подавити будь-яку особистість. Найбільш потужне обладнання зараз знаходиться не лише у збройних сил США, Британії та Франції, але й у транснаціональних корпораціях, які користуються ним у приватних цілях.  Водночас, міжнародні експерти стверджують, що програма так званої “акустичної зброї” отримує в Росії пріоритетне фінансування. Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині? Дивіться в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019,  всі секрети буде розкрито! Неймовірні гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення.  Битва версій - 1 випуск - дивіться всі версії загадкового зникнення Івана Скалова. Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги. 

ЖЕРТВА ВІЙСЬКОВИХ ЕКСПЕРИМЕНТІВ. Пропасти безвісти | Битва версій, 28.02.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019: Загадкове зникнення Івана Скалова.

Версія ІІ. Перекодування мозку. Хто міг проводити на хлопцеві жорсткі експерименти

Військовий інститут радіобіологічних дослідів у Бетесді (штат Меріленд) одним з перших почав створювати оснащення для дистанційного впливу на людей. Першого успіху вони досягли лише 1980 року, коли виготовили компактні генератори мікрохвильового опромінювання, яке подавало у мозок людини команди, що керують її поведінкою. На близькій відстані можна повністю подавити будь-яку особистість. Найбільш потужне обладнання зараз знаходиться не лише у збройних сил США, Британії та Франції, але й у транснаціональних корпораціях, які користуються ним у приватних цілях.  Водночас, міжнародні експерти стверджують, що програма так званої “акустичної зброї” отримує в Росії пріоритетне фінансування.

Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині? Дивіться в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019,  всі секрети буде розкрито!

Неймовірні гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення.  Битва версій – 1 випускдивіться всі версії загадкового зникнення Івана Скалова.

Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.02.2019 20:50

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: