Video: ЖЕРТВА ВІЙСЬКОВИХ ЕКСПЕРИМЕНТІВ. Пропасти безвісти | Битва версій, 28.02.2019

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019: Загадкове зникнення Івана Скалова. Версія ІІ. Перекодування мозку. Хто міг проводити на хлопцеві жорсткі експерименти Військовий інститут радіобіологічних дослідів у Бетесді (штат Меріленд) одним з перших почав створювати оснащення для дистанційного впливу на людей. Першого успіху вони досягли лише 1980 року, коли виготовили компактні генератори мікрохвильового опромінювання, яке подавало у мозок людини команди, що керують її поведінкою. На близькій відстані можна повністю подавити будь-яку особистість. Найбільш потужне обладнання зараз знаходиться не лише у збройних сил США, Британії та Франції, але й у транснаціональних корпораціях, які користуються ним у приватних цілях.  Водночас, міжнародні експерти стверджують, що програма так званої “акустичної зброї” отримує в Росії пріоритетне фінансування. Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині? Дивіться в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019,  всі секрети буде розкрито! Неймовірні гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення.  Битва версій - 1 випуск - дивіться всі версії загадкового зникнення Івана Скалова. Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги. 

ЖЕРТВА ВІЙСЬКОВИХ ЕКСПЕРИМЕНТІВ. Пропасти безвісти | Битва версій, 28.02.2019

0 Коментувати

Дивіться онлайн в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019: Загадкове зникнення Івана Скалова.

Версія ІІ. Перекодування мозку. Хто міг проводити на хлопцеві жорсткі експерименти

Військовий інститут радіобіологічних дослідів у Бетесді (штат Меріленд) одним з перших почав створювати оснащення для дистанційного впливу на людей. Першого успіху вони досягли лише 1980 року, коли виготовили компактні генератори мікрохвильового опромінювання, яке подавало у мозок людини команди, що керують її поведінкою. На близькій відстані можна повністю подавити будь-яку особистість. Найбільш потужне обладнання зараз знаходиться не лише у збройних сил США, Британії та Франції, але й у транснаціональних корпораціях, які користуються ним у приватних цілях.  Водночас, міжнародні експерти стверджують, що програма так званої “акустичної зброї” отримує в Росії пріоритетне фінансування.

Несподівані версії неймовірних подій. Що ж насправді сталося зі зниклим на Вінниччині? Дивіться в новому випуску програми Битва версій «Пропасти безвісти» від 28.02.2019,  всі секрети буде розкрито!

Неймовірні гіпотези та альтернативні погляди на події, з якими не можуть впоратися офіційні пояснення.  Битва версій – 1 випускдивіться всі версії загадкового зникнення Івана Скалова.

Версії, висловлені в програмі, можуть викликати здивування і є лише припущеннями дослідників. Але ці гіпотези мають переконливі докази, варті уваги. 

28.02.2019 20:50

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору