Video: Якщо завтра війна. Яку ціну заплатять росіяни? – Антизомбі, 10.10.2019

Безробіття та бідність. Чому видача російських паспортів на Донбасі вдарить по жителям прикордонних російських областей? Всі ж бачили, з яким пафосом на федеральних каналах подають сюжети про видачу російських паспортів жителям Донецька й Луганська?  Паспорти без прописки в Росії - це не пенсії і не посібники. Ні. Це кілька мільйонів трудових мігрантів, які тепер можуть виїхати в Росію зі зруйнованого війною регіону. –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 10.10.2019 Це Антизомбі. Територія без пропаганди. Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати. Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Якщо завтра війна. Яку ціну заплатять росіяни? – Антизомбі, 10.10.2019

0 Коментувати

Безробіття та бідність. Чому видача російських паспортів на Донбасі вдарить по жителям прикордонних російських областей? Всі ж бачили, з яким пафосом на федеральних каналах подають сюжети про видачу російських паспортів жителям Донецька й Луганська?  Паспорти без прописки в Росії – це не пенсії і не посібники. Ні. Це кілька мільйонів трудових мігрантів, які тепер можуть виїхати в Росію зі зруйнованого війною регіону.

–  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 10.10.2019

Це Антизомбі. Територія без пропаганди.

Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати.

Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

10.10.2019 21:02

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: