Video: Як загниває Сибір: чому росіяни кусають руку, яка їх годує – Антизомбі, 10.10.2019

Мільйони росіян і в Архангельській області, і в Красноярському краї, куди відносно недавно приєднали весь Таймир, - не те щоб ледве зводять кінці з кінцями. Ні, вони просто намагаються вижити в умовах, коли цар і бояри тупо забили на них і їх проблеми. Майбутнє російської Півночі: як живе і чим дихає –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 10.10.2019 Це Антизомбі. Територія без пропаганди. Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати. Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Як загниває Сибір: чому росіяни кусають руку, яка їх годує – Антизомбі, 10.10.2019

0 Коментувати

Мільйони росіян і в Архангельській області, і в Красноярському краї, куди відносно недавно приєднали весь Таймир, – не те щоб ледве зводять кінці з кінцями.

Ні, вони просто намагаються вижити в умовах, коли цар і бояри тупо забили на них і їх проблеми.

Майбутнє російської Півночі: як живе і чим дихає –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 10.10.2019

Це Антизомбі. Територія без пропаганди.

Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати.

Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

10.10.2019 20:21

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: