Video: Як загниває Сибір: чому росіяни кусають руку, яка їх годує – Антизомбі, 10.10.2019

Мільйони росіян і в Архангельській області, і в Красноярському краї, куди відносно недавно приєднали весь Таймир, - не те щоб ледве зводять кінці з кінцями. Ні, вони просто намагаються вижити в умовах, коли цар і бояри тупо забили на них і їх проблеми. Майбутнє російської Півночі: як живе і чим дихає –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 10.10.2019 Це Антизомбі. Територія без пропаганди. Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати. Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Як загниває Сибір: чому росіяни кусають руку, яка їх годує – Антизомбі, 10.10.2019

0 Коментувати

Мільйони росіян і в Архангельській області, і в Красноярському краї, куди відносно недавно приєднали весь Таймир, – не те щоб ледве зводять кінці з кінцями.

Ні, вони просто намагаються вижити в умовах, коли цар і бояри тупо забили на них і їх проблеми.

Майбутнє російської Півночі: як живе і чим дихає –  подробиці в новому випуску програми «Антизомбі» від 10.10.2019

Це Антизомбі. Територія без пропаганди.

Як вийшло, що за нетривалий період часу зі 140-мільйонної країни зробили слухняний натовп? Сьогодні «Антизомбі» покаже конкретні факти і способи, за допомогою яких впливають на населення щодня. Проект власного виробництва телеканалу ICTV надасть глядачеві детальний аналіз того, про що пишуть, говорять і що показують росіянам їх ЗМІ, які думки і погляди намагаються їм нав’язати.

Не пропустіть випуски Антизомбі щоп’ятниці в ефірі каналу ICTV, а також на сайті  https://ictv.ua/ua/antyzombi/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

10.10.2019 20:21

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: